Drby z Ulice: Kdo všechno má v seriálu problém s alkoholem? Kdo s rasismem?

2. 3. 2022
Fanynka seriálu Ulice má tentokrát v hledáčku Blanku, která opět sáhla po lahvi alkoholu, přestože abstinuje. Svěří své tajemství konečně někomu a bude za to její manžel pykat? Probere s námi v pořadu Drbárna z Ulice i vztahy ve škole a otázku rasismu. Podívejte se na video v úvodu článku.

Jako ze života

Seriál Ulice je takovým zrcadlem současné doby a řeší problémy, které trápí běžné lidi: nadměrné pití, říct dětem, že táta je násilník? Vzít si člověka, který mě sice požádal o ruku, ale nejsem si jím jistá?

To se odráží i v seriálu: U Volákových to stále vře. Blanka absolutně nezvládá situaci, a tak se opět napila. Divíte se jí? Ovšem není jediná, kdo sáhl po alkoholu jako prostředku útěchy – i samotný psychopat Luděk si neodpustí sem tam toho panáčka a očerňování Blanky přímo před vlastním synem.

Magda nebyla schopná přiznat Prokopovi, že se zasnoubila s Mirkem. Prokop už ztratil nervy a konfrontoval ji. Masný a stará Pumrová se vybarvili jako pěkní rasisti, když začali opovrhovat a mít předsudky vůči Šimonovu berlínskému kamarádovi, který je původem Turek. Dostanou oba rozum, nebo to bude vést k hádkám s jejich dcerou Gábinou? 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Hvězdy vám doporučují zkontrolovat stav bankovního konta. Okamžitě přestaňte s penězi hazardovat a vyhýbejte se nakupování zbytečností. Je docela možné, že vám nezbydou peníze na zaplacení…