Drby z Ulice: Kdo všechno má v seriálu problém s alkoholem? Kdo s rasismem?

2. 3. 2022
Foto:Videohub
Drby z Ulice: Kdo všechno má v seriálu problém s alkoholem? Kdo s rasismem? | Foto:Videohub
Fanynka seriálu Ulice má tentokrát v hledáčku Blanku, která opět sáhla po lahvi alkoholu, přestože abstinuje. Svěří své tajemství konečně někomu a bude za to její manžel pykat? Probere s námi v pořadu Drbárna z Ulice i vztahy ve škole a otázku rasismu. Podívejte se na video v úvodu článku.

Jako ze života

Seriál Ulice je takovým zrcadlem současné doby a řeší problémy, které trápí běžné lidi: nadměrné pití, říct dětem, že táta je násilník? Vzít si člověka, který mě sice požádal o ruku, ale nejsem si jím jistá?

To se odráží i v seriálu: U Volákových to stále vře. Blanka absolutně nezvládá situaci, a tak se opět napila. Divíte se jí? Ovšem není jediná, kdo sáhl po alkoholu jako prostředku útěchy – i samotný psychopat Luděk si neodpustí sem tam toho panáčka a očerňování Blanky přímo před vlastním synem.

Magda nebyla schopná přiznat Prokopovi, že se zasnoubila s Mirkem. Prokop už ztratil nervy a konfrontoval ji. Masný a stará Pumrová se vybarvili jako pěkní rasisti, když začali opovrhovat a mít předsudky vůči Šimonovu berlínskému kamarádovi, který je původem Turek. Dostanou oba rozum, nebo to bude vést k hádkám s jejich dcerou Gábinou? 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Plnění úkolů už pro vás není tak náročné jako na začátku pracovního týdne. Začínáte se cítit ve své kůži, protože jste odhodili špatnou náladu. Díky tomu se posunete kupředu a nepřijdete o…