Drew Barrymoreová: Být vegetariánkou je otrava

28. 8. 2002
Drew Barrymoreová: Být vegetariánkou je otrava
Po dlouhých letech se rozhodla zapřisáhlá vegetariánka americká herečka Drew Barrymoreová podstatně uvolnit své stravovací návyky. Jak sama říká, bude sice nadále kupovat kosmetiku pouze od firem, které neprovádějí testy na zvířatech, a taky si ještě dlouhou dobu nepochutná například na vepřovém nebo hovězím, tak přísně jako dosud se však již do budoucna omezovat nehodlá.

Drew Barrymoreová: Být vegetariánkou je otrava

Klepněte pro větší obrázek Po dlouhých letech se rozhodla zapřisáhlá vegetariánka americká herečka Drew Barrymoreová (27) podstatně uvolnit své stravovací návyky. Jak sama říká, bude sice nadále kupovat kosmetiku pouze od firem, které neprovádějí testy na zvířatech, a taky si ještě dlouhou dobu nepochutná například na vepřovém nebo hovězím, tak přísně jako dosud se však již do budoucna omezovat nehodlá.

�V praxi to neznamená nic jiného, než že si jednoduše koupím, na co budu mít v tu chvíli chuň. A myslím, že mi bude vcelku jedno, jestli je to vyrobené ze zvířátka nebo ze zeleniny,� nechala se slyšet hvězda filmu Charlieho andílci a E.T. Mimozemšňan.
Drew se vegetariánství postupně vzdává především proto, že ji nebaví nakupovat stále ve stejném obchodě. �Obchody se zdravou výživou se podobají jako vejce vejci. Od jisté doby začalo být pro mně nakupování v těchto obchodech nudným stereotypem. A stereotypy nesnáším,� prozradila herečka, která se těší především, až si pochutná na rybě � a to na jakýkoliv způsob, což si léta kvůli svým vegetariánským zásadám odpírala.

�Rozhodně to ale neznamená, že začnu ze dne na den jíst tuny masa a chodit oblékaná v kůži. Nebudu se prostě jen tolik omezovat. Život by si měl člověk užít, a ne ho prohladovět,� usmívá se herečka, která chce však i nadále tvrdě bojovat proti kosmetickým společnostem, které své výrobky testují na zvířatech.
�Nakupování je jako umění. A když začnete psát nebo malovat neustále dokola jen to samé, začne to nudit jak vás, tak i vaše obdivovatele,� dodala Drew. Jen doufejme, že se uvolněné stravovací návyky Barrymoreové zhoubně neprojeví na její postavě, která čas od času projevuje výrazné tendence k boubelatosti. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Kontrola výdajů vás pořádně namíchla, ale nedá se nic dělat. Prostě se načas obejdete bez nadstandardních potřeb. V žádném případě nezkoušejte štěstí v kartách ani při půjčkách. Nevěřte…

Nejčtenější články

Doporučujeme