Druhá řada seriálu Redakce začíná

6. 1. 2005
Seriál Redakce se opět vrací na obrazovky TV Nova. Na další osudy redaktorů Přílohy Denních listů se poprvé můžeme těšit ve čtvrtek 6. ledna, kdy začíná druhá třináctidílná řada. Kromě našich oblíbených hrdinů se opět setkáme s celou řadou zvláštních hostů v čele s finalisty SuperStar Juliánem Záhorovským, Šárkou Vaňkovou a moderátorkou Laďkou Něrgešovou.

Novou postavou Redakce bude nová vedoucí domácího zpravodajství Kateřina v podání Martiny Válkové. Ta nahradí dosavadní šéfku rubriky Alici (Barbora Kodetová), která se rozhodne přijmout lákavou nabídku z Bruselu. Na dálku tak musí řešit svůj vztah s Viktorem (David Matásek), jenž ještě před příchodem Martiny dočasně zastává její funkci.

Redakce zároveň vedle Zdeňka (Michal Novotný) přijme i dalšího stážistu Filipa (Vít Karas), který svému předchůdci pořádně šlape na paty a ve třetí sérii mu přichystá nečekané překvapení. Zdeněk zároveň od Lubora (Milan Šteindler) přebírá roli redakčního baviče a věčného glosátora. V závěru seriálu však musí Zdeněk řešit partnerskou krizi s Lindou.

S krizí se musí vypořádat i Lubor s Veronikou. Podaří se jim udržet jejich manželství? Lubora čeká také povýšení, o které však nestál. Jednou z ústředních postav se stane všudybyl Mrázek (Jiří Ployhar), z jehož úst opět zazní oblíbená věta: “Jsem přece schopnej“.

Kromě protagonistů soutěže Česko hledá SuperStar vstoupí do Redakce i celá řada známých osobností. Mezi hosty nebudou chybět dvě miss, Karel Šíp si zahraje německého turistu, Jan Rosák majitele masokombinátu.

zdroj: TV Nova

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Sledujte všechno, co se kolem vás děje, z bezpečné vzdálenosti. Jedině tak si dokážete udělat reálný obrázek o situaci, která je pro vaši budoucnost určující. Poradit se můžete s bývalým…

Nejčtenější články