Držte si klobouky: Co nosí na hlavě Amal Clooney, Jennifer Aniston či Taylor Swift?

12. 4. 2017
Klobouky se v poslední době staly běžným módním doplňkem, který uplatníte v každém ročním období. Ještě ho ve vašem šatníku nemáte? Pak se podívejte do naší galerie a inspirujte se!

Typů a tvarů klobouků se nosí mnoho a je jen na vás, jaký zvolíte a ve kterém se budete cítit nejlépe. Na jaro a blížící se léto se nejvíce hodí slamáky, často ozdobené stužkou, tenkým páskem nebo třásněmi, ostudu ale neuděláte ani ve slušivém plstěném kloboučku.

Co se týče barev, nejčastěji se setkáte s černou, hnědou, šedou, tmavě modrou, vínovou či cihlově červenou nebo rezavou.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokud si nejste jistá, jestli se trefíte do trendů, můžete hledat inspiraci u celebrit. Řada slavných žen si klobouky oblíbila a chrání se jimi nejen před slunečními paprsky nebo nepříznivým deštivým počasím, ale i před blesky fotoaparátů.

V klobouku bývá vidět například krásná manželka George Clooneyho Amal, zpěvačky Lady Gaga, Beyoncé či Taylor Swift nebo herečky Jennifer Aniston, Salma Hayek i Jessica Alba. Jakou pokrývku hlavy zvolíte vy?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste nešťastní z nepříznivých pracovních výsledků - tedy ony nejsou zas tak špatné, jen se nemůžete soustředit na detaily a sem tam objevíte nesrovnalosti. Bohužel nechcete patřit k…