Durex hledá dobrovolníky na testování kondomů

5. 4. 2007
Durex hledá dobrovolníky na testování kondomů
Společnost Durex oznámila, že po celé Velké Británii hledá dobrovolníky pro testování svých výrobků, a obratem ji zaplavila vlna zájemců.

Durex chce získat informace od pěti tisíc obyvatel Velké Británie, svobodných či žijících v párech, a dozvědět se, jak hodnotí hlavní výrobky této společnosti, tedy kondomy a lubrikanty. Muži i ženy se mohou hlásit prostřednictvím webových stránek. Když Durex prováděl podobný výzkum ve Francii, přihlásilo se už první den 14 tisíc zájemců. Britští dobrovolníci si budou po internetu předávat své dojmy z použití různých typů kondomů a lubrikantů a hodnotit, zda mají kladný vliv na jejich sexuální život.

"Jde nám o to získat informace od velkého množství lidí, kteří si koupí naše výrobky, ale samozřejmě za přísného zachování anonymity," řekla mluvčí společnosti. "Nechceme vyprovokovat nějaký sex-fest ve stylu šedesátých let." Je ovšem pravděpodobné, že účastníci testu se o zřízení eventuální seznamky či společných tematických večírků postarají sami.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Práce kvapná, málo platná. Vyhlídky na bezpracné investice jsou sice lákavé, ale s rozhodnutím ještě počkejte. Na konci dne získáte nevídanou odměnu a budete na sebe hrdí, že jste…

Nejčtenější články