Dvanáctiletá školačka se kvalifikovala na prestižní turnaj US OPEN

16. 5. 2001
Dvanáctiletá školačka se kvalifikovala na prestižní turnaj US OPEN
Do finále prestižního ženského golfového turnaje se prosadila 12-letá dívka Morgan Pressel z Boca Ratonz. Školačka vyhrála kvalifikační kolo na turnaji u Medvědího jezera ve West Palm Beach.

Dvanáctiletá školačka se kvalifikovala na prestižní turnaj US OPEN

Do finále prestižního ženského golfového turnaje se prosadila 12-letá dívka Morgan Pressel z Boca Ratonz. Školačka vyhrála kvalifikační kolo na turnaji u Medvědího jezera ve West Palm Beach. Zahrála výborně s výsledkem 2 pod par a porazila tak ostatní amatérské i profesionální hráčky. 
V loňském roce vyhrála juniorský turnaj. Morgan se stává nejmladší hráčkou od roku 1967, kdy se kvalifikovala desetiletá dívka. V roce 1976 byl zaveden nový těžší způsob kvalifikace. Od té doby byla nejmladší hráčkou 14 letá Rae Ann Staples.

Morgan přijela na kvalifikaci jen aby se něco přiučila. Finále soutěže začne 28.května u městečka Southern Pines v Severní Karolině.

autor: Michal
zdroj: US OPEN

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V posledních dnech vás popadla tvořivá nálada, a proto ji přenášíte i na své děti. Z tohoto nápadu jsou nadšené a ještě si procvičí svou zručnost. Snažte se svým blízkým naslouchat a ne…

Nejčtenější články

Doporučujeme