Dvojdílné plavky, které zakryjí nedostatky postavy: Ocení je i boubelky!

1. 7. 2020
Jelikož doteď počasí koupání příliš nepřálo, je dost pravděpodobné, že jste si nestihla pořídit nové plavky. A pokud jste do nich navíc ani nestačila shodit přebytečná kila, nezoufejte. I ve dvojdílných plavkách můžete svoje nedostatky schovat!

Kupte si víc kousků

Základem jsou kalhotky s vysokým pasem, jimiž skryjete jak větší bříško, tak i zadeček. Jelikož se v posledních letech čím dál častěji prodávají spodní a vrchní díly plavek zvlášť, není problém pořídit si jich hned několik. Oceníte to i ze zdravotních důvodů, protože ležet na pláži po koupání delší dobu v mokrých plavkách není příliš ideální. Pokud budete mít spodních dílů víc, snadno je můžete vyměnit.

Co se týče vrchních dílů, nebojte se kombinovat rozdílné kalhotky i podprsenku. Čím víc kombinací, tím víc parády! Podprsenku vybírejte dle svých potřeb, pokud potřebujete prsa zvýraznit, nebojte se kousků s vycpávkami, v opačném případě sáhněte po těch s kosticemi a na silnější ramínka. Jestli máte prsa stále pevná, rozhodně volte vršky bez ramínek.

Pokud si přece jen na dvoudílné plavky netroufáte, nevadí. I v jednodílných se dají najít rafinované kousky, které leccos schovají, a zároveň se v nich opálíte. Ideální střih je takový, kdy jsou plavky v půlce přestřižené a na bříšku spojené jen ozdobnou sponou, případě takové, které jsou prokládané síťovinou. 

Podívejte se na 30 kousků dvoudílných plavek v naší galerii!

A dvoudílné plavky najdete tady: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Volný den vás vybízí k péči o sebe sama a také o milovanou rodinu. Najednou spolu chcete trávit spoustu času a nebojíte se mluvit o svých bolístkách. Ještě nedávno to vypadalo s…