Dvojnásobná radost pro Makytu

28. 8. 2001
Dvojnásobná radost pro Makytu
Galavečer 18. mezinárodních veletrhů STYL a KABO představil kolekce doporučené Módní akademií na minulém ročníku a současně seznámil s těmi, které uvidíme na Galavečeru v únoru 2002.

Dvojnásobná radost pro Makytu

23. 8. 2001 (Tiskové středisko BVV) – Galavečer 18. mezinárodních veletrhKlepněte pro větší obrázek ů STYL a KABO představil kolekce doporučené Módní akademií na minulém ročníku a současně seznámil s těmi, které uvidíme na Galavečeru v únoru 2002. Výtvarníkem sezony se stal Jakub Polanka a z firem prezentujících se v rámci projektu Fashion point Módní akademie doporučila Makytu Púchov, FAVAB Bratislava a Elekt Fashion Energy Praha.


Diváci v pavilonu H viděli tři rozsáhlé kolekce. Makyta Púchov, která je doma spíše v oblasti plášňů a kostýmů pro chladnější část roku, přijala velkou výzvu z únorového veletrhu STYL a představila rozsáhlý sortiment dámské módy pro jaro a léto 2002. Modely ve čtyřech řadách klasicky elegantního i mladšího stylu prokázaly, že Makyta má co říci i v oblasti tzv. lehčí módy. Její kolekce byla doplněna obuví firmy Goudy Praha, rovněž doporučené Módní akademií letos v únoru.

Oživením večera byla přehlídka společnosti Steilmann a její kolekce pánské značkové módy STONES – a to nejen neoddiskutovatelnou kvalitou materiálů, střihů i zpracování, ale také choreografií, která alespoň částečně nabourala formální strohost standardního průběhu módních prezentací.

Firmy Goudy, Makyta a Steilmann, které získaly ocenění v projektu Fashion Point na předchozím ročníku veletrhů módy STYL a KABO, prezentovaly své kolekce během slavnostního galavečera v pavilonu H 22. srpna. Firma Goudy svou obuv představila v rámci přehlídky společnosti Makyta.

Publikum nabitého pavilonu H mělo možnost vychutnat si opravdovou módní i společenskou událost, kterou navíc svým jedinečným způsobem umocnil moderátor večera Tomáš Hanák.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jeden z členů rodiny má pracovní problémy a kvůli tomu se může atmosféra trošku pokazit. Nedělejte z toho vědu a snažte se mu pomoc. Vyslechněte ho a pomozte mu situaci rozebrat. Pokud…

Nejčtenější články

Doporučujeme