Džíny letošní sezóny: Zvonáče se vrací v plné parádě, vybírat můžete ze 3 střihů!

24. 2. 2021
Zvonové kalhoty neboli "zvonáče" se o comeback už chvíli pokoušejí, letos jim to ale konečně bude dopřáno ve vší parádě. Neznamená to, že byste měla všechny ostatní džíny ze svého šatníku vyházet, naopak. Uložte si je, on jejich čas zase brzy přijde. Mezitím jim ale pořiďte sourozence ve stylu flare jeans, bootcut nebo wide leg.

Flare jeans

Chcete-li prodloužit nohy, jsou pro vás zvonáče typu flare jeans ideální. Mají vyšší pas a rozšiřují se až od kolen dolů, takže pokud jste menší postavy, určitě vám opticky vytvoří nohy modelky. Hodí se k nim podpatky nebo i obyčejné tenisky, obléct můžete cokoliv od obyčejného bílého trička přes košili po svetřík.

Wide leg

Džíny typu wide leg se rozšiřují po celé délce. Pokud máte vysokou štíhlou postavu, jste to právě vy, komu budou nejvíce slušet. Pro ženy s plnějšími tvary nejsou příliš vhodné, protože ještě víc zvýrazní nedostatky jejich postavy. Wide leg džíny se ideálně hodí k teniskám, vršek pak volte spíše upnutější nebo se zaměřte na oversized svetříky, kardigany nebo trička ve stylu crop neboli ve zkrácené délce.

Bootcut

Pro ženy s výraznějšími křivkami jsou pak ideální džíny střihu bootcut. Zvonový střih není v tomto případě tak výrazný, kalhoty jsou trochu volnější a rozšiřují se už nad koleny. Tvar nohavic je ale celkově spíš rovnější a překrývá boty.

Znáte historii džín? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadchází ideální období pro velká rozhodnutí. Pokud žijete s partnerem takzvaně na hromádce, měli byste svůj vztah posvětit svatbou. Tento krok je pro vás náročný, ale věřte, že i drahá…