Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 13. 5. 2017 | 01:08

no to je pěkný blábol, že jedna nová kolegyně/vedoucí udělá z nepostradatelné zaměstnankyně lempla. kdyby nic z toho, na co si u ní stěžuje, nebyla pravda, byli by všichni její spolupracovníci překvapení, proč je na ní hnusná a proč si na ní stěžuje. zřejmě nebyla ani před tím tak oblíbená, jak si myslela.

lebahu 26. 4. 2017 | 08:34

Mata69: Tak ano, pokud už vyčerpala všechny možnosti a nechce přijít o nervy, je lepší jít jinam a mít klid. Ale ona ještě ani nezačala ty možnosti zvažovat a už se hroutí, že bude muset pryč. Mimochodem blběna, která se mstí po 10 letech od rozchodu... to se snad ani v telenovele nevyskytuje.

Mata69 25. 4. 2017 | 21:29

lebahu: no víš co, když jí nevezme vedení vážně a s magorem bude "boj" marný, chodit denně do práce s tím, co ta blbka zase vymyslí...to není dle mého utíkání. Někdy prostě nazraje doba, kdy je čas odejít. A nemusí to nutně znamenat, že bude celý život utíkat.

lebahu 25. 4. 2017 | 17:54

Mata69: Zas to by ale taky mohla utíkat celý život, magor se najde téměř všude. Jako nesnížit se na jeho úroveň způsobem boje, ale zase se o sebe umět poprat. A vzdát to až v momentě, kdy už by mi setrvání na místě víc bralo než přinášelo.

Elynor 25. 4. 2017 | 12:59

j66: no, taky si říkám, že zatím se paní nestalo nic horšího, než že přestala mít to výsadní postavení, co měla dříve. Možná že výhrady k její práci mohou být i oprávněné, to nevíme. Jestli si ale je jistá v kramflecích, že dělá, co dělat má, a dělá to dobře a v termínech, stojí za pokus si to obhájit. Ale netahala bych do toho nějaké žalování typu "ona mi to dělá schválně, páč si na mě zasedla", to je jak v páté třídě ZŠ. No a i kdyby to nevyšlo, odejít ze zaměstnání není žádná životní prohra, to se stanou kolikrát horší věci, to je jen drobná nepříjemnost, která si dá snadno řešit.

j66 25. 4. 2017 | 12:03

V článku čtu , že Esita měla různé výhody pro bývalého vedoucího byla nepostradatelná atd..... Přišla nová vedoucí a když se po měsíci rozkoukala tak její výhody smetla ze stolu, tj. pochopila jsem to tak, že je teď na úrovni ostatních spolupracovníků. Že se jí to nelíbí je jasný. Otázka je zda se ostatním kolegům líbily její výhody, co měla předtím a jestli jí to teď nedávají sežrat o to víc?

Mata69 24. 4. 2017 | 22:01

No, viděla bych to tak, že když má roky tak dobré vztahy s původním vedením - měla by za nimi jít a říci jim o co jde. A podle jejich reakce se zařídit. Buď jí vyslechnou a budou brát vážně a nebo ne a pak bude opravdu čas jít jinam. To není prohra, to se jen otevře jiná možnost, jiná příležitost. Jestli je ve své práci tak dobrá, jistě se uplatní i jinde. Bojovat s magorem znamená snížit se na jeho úroveň.

lebahu 23. 4. 2017 | 15:49

Jít za vedoucím (sestřenice nesestřenice), říct odkud vítr fouká. V klidu, věcně, bez emocí. Totéž říct kolegům. No a z bývalky pokud bude dál prudit si nic nedělat, když bude vymýšlet nesmyslné úkoly, v klidu se jí zeptat, jestli ji ta žárlivost ještě nepustila, ideálně před svědky. Když uvidí, že se jí nebojíte a máte z ní tak akorát srandu (i ostatní kolegové) vzdá to sama, jinak bude za totální blbku.

farah.farah 23. 4. 2017 | 10:44

No to je hodně nepříjemná situace. Na rovinu pokud je to tak, jak je to popsané ta nevidím moc velkou šanci na to, že by se situace nějak zlepšila. Na místě této paní bych asi zvážila možnost jít si na férovku promluvit s nejvyšším vedením. To že je to sestřenice ještě nemusí nic znamenat, přeci jen byla ve firmě dlouho před její příchodem a byli s ní spokojení, tak že je šance, že jí vyslechnou a nebudou jen slepě dávat na očerňování nové šéfky. No a pokud ji nevyslechnou tak alespoň bude vědět, že to zase nejsou tak super lidi a že změna práce výsledku nemusí být až taková ztráta, jak se jí nyní zdá. Připadá mi to že odejít z práce by byla životní prohra poněkud moc "dramatické". Pokud je ta ex tak narušená že jí požírá 10 let starý rozchod a pokud si vybudovala svůj život na tom že se za to pomstí, tak s ní přímo asi žádná rozumná řeč nebude........to by paní musela být hodně dobrý psycholog aby se jí podařilo prolomit u ex tuhle představu a přivést jí k tomu že si za své neúspěchy ve vztazích může především sama tím, jak se k lidem chová.....

dragondra 23. 4. 2017 | 10:07

Přečtěte si také

Horoskopy

Ještě dneska jste plni energie a slovo únava není ve vašem slovníku. Také v práci se vám daří prosadit…

Nejčtenější články

Doporučujeme