Edith Piaf sklidila dvacetiminutový potlesk

12. 7. 2002
Edith Piaf sklidila dvacetiminutový potlesk
Při včerejší pražské premiéře muzikálu Edith Piaf - vrabčák z předměstí nechtěli diváci protagonisty vůbec pustit z jeviště. Edith se tentokrát rozdvojila. Její zpěv zněl z úst Radky Fišarové a rozezníval každý nerv - byla prostě skvělá. Baletní kreace Edith odehrála Kateřina Rejmanová a věru bylo na co se dívat.

Edith Piaf sklidila dvacetiminutový potlesk

Klepněte pro větší obrázek Při včerejší (10. července) pražské premiéře muzikálu Edith Piaf

  1. vrabčák z předměstí nechtěli diváci protagonisty vůbec pustit z jeviště.

Edith se tentokrát rozdvojila. Její zpěv zněl z úst Radky Fišarové a rozezníval každý nerv - byla prostě skvělá. Baletní kreace Edith odehrála Kateřina Rejmanová a věru bylo na co se dívat.


Jako v té pohádce o dřevěné panně - ta, která jí dala hlas, a ta, která jí dala pohyb. Byly od sebe k nerozeznání a střídaly se na jevišti téměř nepostřehnutelně.
Děkovačka v Divadle v Dlouhé byla zpestřena tím, že opona si padala, kdy chtěla. Občas hercům na hlavu, občas povalila někoho s kyticí. Ostatně květinami byly Piafky tak zasypány, že pod nimi upadly.
"To, co prožívám v osobním životě, se snažím nepřenášet na jeviště," svěřila se tiskové agentuře Korzo Radka Fišarová. "Zato to, co se mi děje v soukromí, to je na jevišti přesně vidět. Myslím, že i z velikého osobního štěstí se dá vytvořit dramatická role. Faktem ale je, že na jevišti často umírám (narážka na role Evity, Kleopatry i Edith Piaf - poznámka Korza)!"
Radka Fišarová má s Edith Piaf společné dokonce datum narození - obě přišly na tento pozemský svět ve znamení Střelce dne 19. prosince.

zdroj: Korzo
foto: Korzo - Spokojenost a štěstí se zračí v očích Kateřiny Rejmanové (vlevo) i Radky Fišarové.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Určitě si dnes dávejte pozor na podepisování smluv, ve kterých může být zakleto čertovo kopýtko, kterého si na první pohled nevšimnete. Kvůli tomu může vzniknout nečekaný finanční problém.…

Nejčtenější články