Ekologické chladničky Ariston

12. 9. 2001
Ekologické chladničky Ariston
Chladnička, která pracuje v harmonii se životním prostředím. Právě tato idea vedla italskou firmu Merloni Elettrodomestici ke konstrukci nové chladničky Ariston OPERA.

Ekologické chladničky Ariston

Chladnička, která pracuje v harmonii se životním prostředím.

Právě tato idea vedla italskou firmu Merloni Elettrodomestici ke konstrukci nové chladničky Ariston OPERA. Dokáže skloubit maximální výkonové parametry se sníženou spotřebou energie, přitom je vyrobena z materiálů s nízkým dopadem na životní prostředí. Chladnička Ariston OPERA dosahuje až 30% úspory! Je navržena tak, aby respektovala přírodu ve všech fázích své existence: od výroby přes využívání chladničky u spotřebitele, až po sběr a recyklaci materiálů.

Přívlastek "ekologická" nové chladničce Ariston OPERA přísluší nejen pro nízkou spotřebu, ale rovněž proto, že se vyrábí z alternativních materiálů pomocí technologických procesů s nízkým dopadem na životní prostředí. Při konstrukci chladničky byla zohledněna též otázka sběru a likvidace odpadních materiálů, jejich třídění podle druhů a splnění normativních ukazatelů pro recyklaci.

Zdroj: AMI Communications

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Polovina týdne nepřinese nic významného. Pokud jste na služební cestě, tak se těšíte velkým úspěchům. Pakliže se věnujete úkolům na pracovišti, tak se docela trápíte. Kolegové vás neustále…

Nejčtenější články

Doporučujeme