Elegantní a pohodlné spodní prádlo Bellinda právě na trhu

26. 9. 2001
Elegantní a pohodlné spodní prádlo Bellinda právě na trhu
V těchto dnes představila firma Bellinda zcela netradičně v prostorách Černého divadla v Praze na Příkopě novou kolekci spodního dámského i pánského prádla. 

Elegantní a pohodlné spodní prádlo Bellinda právě na trhu

Firmu Bellinda není třeba na našem trhu příliš dlouho představovat, ale většina z nás ji má spojenou se sortimentem punčochové zboží. Firma, kterou v roce 1950 založili Fred Vatter a Dr. Otto Palme jako značku na punčochové zboží, dnes nalezneme v celé řadě evropských zemí a její sortiment se rozšířil o dámské a pánské spodní prádlo. V těchto dnes představila firma Bellinda zcela netradičně v prostorách Černého divadla v Praze na Příkopě novou kolekci spodního dámského i pánského prádla. 

Dámské spodní prádlo je navrženo ve třech řadách - základní, soft a beauty . 
Spodní prádlo základní linie je navrženo pro každodenní nošení s ohledem na aktuální módní trendy. Soft styly představují měkké svůdné prádlo, které kombinuje velmi měkká mikrovlákna a Lycru. Tyto bezešvé styly dokonale padnou, přizpůsobí se každému vašemu pohybu a jsou vytvořeny tak, aby vám dávaly pocit druhé kůže. Jsou hitem letošní sezóny. Beauty linie představuje neodolatelné a svůdné kalhotky a podprsenky, které přesně a pohodlně padnou díky použitým kvalitním materiálům v kombinaci s elastanem. Push-up efekt ( vyztužené košíčky s pěnovými vycpávkami), vyšívání na košíčcích a ramínkách, to vše je součástí této linie. Barevná škála spodního prádla Bellinda se prozatím omezuje pouze na bílou a černou variantu, do budoucna se uvažuje i o jejím rozšíření. Spodní prádlo Bellinda naleznete v síti supermaketů a hypermarketů jako je Globus, Tesco ... apod. ve velikostech S,M,L, uvažuje se i o velikosti XL. 
Pánská kolekce  zahrnuje klasický pánský styl - slipy - který nevyjde nikdy z módy, typ boxer s módními krátkými nohavicemi, přilnavé, ale naprosto pohodlné. 

Ve spodním prádle Bellinda se budete cítit naprosto pohodlně, neboň je přirozené a vypadá nádherně.

Firma Bellinda přichází na trh s další novinkou tentokrát v oblasti sportovní - neviditelné nízké ponožky pro módní sportovní vzhled. In Shoe ponožky pro jogging či tenis, díky kterým budou vaše nohy vypadat delší. Vysoký obsah bavlny zajistí pohodlí a prodyšnost, díky elastanu perfektně sedí.

Autor: redakce
Zdroj: Bellinda

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Start týdne byl báječný, ale úterý bude ještě povedenější. Právě dnes zjistíte, že je nejlepší čas pro uskutečnění dávných přání, která se týkají pracovní sféry. Věřte, že se nic nepokazí,…

Nejčtenější články

Doporučujeme