Answear.cz 1319 Kč foto: Archiv firem

Answear.cz 1319 Kč foto: Archiv firem

Answear.cz 1679 Kč foto: Archiv firem
Answear.cz 1899 Kč foto: Archiv firem
Answear.cz 2199 Kč foto: Archiv firem
Answear.cz 6099 Kč foto: Archiv firem
40
Fotogalerie

Elegantní zimní kabáty si žádají vaši pozornost: Dejte přednost barvám!

S klesajícími teplotami zaměstnává otázka, jaký outfit zvolit do mrazivých dnů, snad každou z nás. Toužíme po něčem hřejivém a pohodlném, co ale bude zároveň šik a slušivé. Nestárnoucí elegantní kabáty všechny tyto požadavky splňují. Zkusíte letos vykročit z komfortní zóny a vyberete si z naší galerie nějaký v pestrých tónech?

Jakou barvu pro zimní kabát vybrat? Nebojte se zazářit!

Když už vybíráme kabát, máme tendence sahat po černé barvě, případně béžové nebo šedé. Je to logické, tyto odstíny jsou neutrální a hodí se prakticky k jakémukoliv outfitu. Pravda ale je, že móda poslední doby velí kombinovat nekombinovatelné, tedy zejména co se barev týče, a tak už žádná barevná kombinace není špatná.

Jak kombinovat kabát s ostatním oblečením? Podívejte se na video:

Právě proto je načase nechat staré zvyky a očekávání za zády a troufnout si na něco, co nám udělá opravdovou radost. Přiznejte si sama: Nebude se vám v mrazivém ranním šeru vyrážet do práce lépe v kabátě syté modři nebo podzimní oranžové, než když splynete s listopadovou šedí kolem vás?

Obchody vám samozřejmě nabízejí záplavu klasických kabátů ve zmíněných neutrálních barvách, vedle nich ale doslova září kousky v tónech nebeské modři, syté zeleně, ale i odstíny magenty, šeříkové nebo loňské barvy roku Very Peri. Obzvlášť zářit pak budete v čím dál oblíbenější oranžové nebo žluté. Bílá barva není v zimě s ohledem na blátivé počasí příliš oblíbená, ale pokud si na ni troufnete, získáte punc luxusu.

Čím dál oblíbenější jsou pak kabáty v midi délce, které tak ráda nosí například britská vévodkyně Kate. Působí důstojně a elegantně a vypadají skvěle i tehdy, když je zkombinujete s džínami nebo ležérními kalhotami.

O barvy si starost nedělejte – outfit buď slaďte monochromaticky, případně kabát přehoďte přes černý outfit, nebo se prostě odvažte a kombinujte. Nebojte se, že by barevný kabát byl pouze jednosezónní záležitostí. Historie nás již několikrát poučila, že módní trendy se vrací, a zrovna kabáty patří mezi stálice.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud