Elektronická kniha

19. 1. 2000
Tek už je to tady. Nekupujte si papírové knihy, když můžete mít elektronické, do které se vejde více titulů.

Elektronická kniha

Klepněte pro větší obrázek Americká firma NuvoMedia se již delší dobu zabývá vývojem a výrobou elektronických knih. Proč si kupovat velké množství knih, když můžete mít pouze jednu "The Rocket eBook" a kupovat pouze její obsah. Do její paměti se vejde obsah přibližně 10 knih a přitom váží jako jedna. Po nabití vydrží pracovat až 40 hodin.
The Rocket eBook je kniha, která se vám přizpůsobí, obsah si můžete otáčet, měnit písmo a dokonce přidávat své vlastní poznámky a označovat si zajímavé pasáže. Cena e-knihy je 199 dolarů, což je o polovinu méně, než v roce 1998. Navíc každý zákazník získá jeden aktuální bestseller. Současná nabídka elektronických titulů pro tuto knihu je 4.000 a neustále se zvyšuje. Ve spolupráci s Microsoftem bude nabízet firma Barnes and Noble až 10.000 titulů. Veškeré tituly je možné stáhnout z www stránek výrobce a také z některých internetových knihkupectvní.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Do práce chodíte s dobrou náladou a snažíte se rozdávat úsměv za úsměvem. Není divu, že se vám daří přitáhnout pozornost kolegů i šéfa. To vše v pozitivním slova smyslu. Zůstáváte stále…

Nejčtenější články

Doporučujeme