Anální a vaginální sonda, Yoo.cz, 1349 Kč Foto: archiv firmy

Anální a vaginální sonda, Yoo.cz, 1349 Kč Foto: archiv firmy

Anální kolík s kroužkem, www.ruzovyslon.cz, 1999 Kč Foto: archiv firmy
Elektrický poháněč pro BDSM, Ruzovyslon.cz, 999 Kč  Foto: archiv firmy
Elektrody, Ruzovyslon.cz, 299 Kč Foto: archiv firmy
Elektrosex sada, Eroticcity.cz, 2999 Kč Foto: archiv firmy
11
Fotogalerie

Elektrosex rozvibruje vaše nejcitlivější místa: Je bezpečný a bezbolestný?

Strach z bolesti většinu z nás od této praktiky odrazuje. Přitom pokud správně použijete vhodné pomůcky, nemusí elektrosex vůbec bolet. Jde o elektrické impulzy, které při správné intenzitě způsobují příjemné chvění svalů, čímž stimulují nervová zakončení.

Co je třeba vědět, než elektrosex zkusíte

Myslete na svou bezpečnost a používejte výhradně pomůcky určené k elektrosexu. Přečtěte si předem návod k použití. Přece jen se jedná o elektřinu, takže při špatném zacházení byste si mohla způsobit v lepším případě jen nepříjemný zážitek, v tom horším i poranění. Elektrosex není vhodný v případě, že máte bypass, problémy se srdcem nebo trpíte epilepsií. Vyvarovat byste se ho měla i tehdy, pokud zápasíte s chřipkou nebo jste těhotná.

Pokračování 2 / 5

Jak elektrosex funguje

Většinou si můžete zvolit různou intenzitu impulzů a vždycky je nejlepší začínat od nejnižšího stupně. Ten byste měla vnímat jako jemné brnění, lechtání a mravenčení. Vyšší stupně pak způsobují křeče a bolest a už patří spíš do BDSM. Pomůcky se přikládají na erotogenní zóny nebo rovnou na pohlavní orgány. Můžete se přitom jimi uspokojovat zvenku i zevnitř.

Pokračování 3 / 5

Vyzkoušet můžete elektrody, pásky, kroužky, sondy či klasiku s programem elektrostimulace

Jaké pomůcky při elektrosexu zvolit? Zkusit můžete ty, které jsou určeny přímo k tomuto účelu, tedy elektrody, kroužky, pásky či sondy, ale stejně tak i kombinované hračky jako vibrátory, dilda a Venušiny kuličky s programem elektrostimulace. Zejména elektrody či svorky můžete přikládat na bradavky nebo jimi stimulovat erotogenní zóny. Další pomůcky se pak zavádějí buď do vagíny nebo do zadečku. Zlepšit zážitek můžete pomocí vodivých lubrikačních gelů, které obsahují 23karátové zlato zvyšující vodivost.

Pokračování 4 / 5

Elektrické impulzy umějí dráždit i partnera

Elektrosex není jen pro vás, ale i vašeho partnera. Kromě erotogenních zón můžete pomocí elektrických impulzů dráždit penis a varlata pomocí kroužků, smyček, pásek a nástavců. Pro hodně pokročilé se vyrábějí elektrické sondy, které se zasouvají do močové trubice.

Pokračování 5 / 5

Elektrostimulace umí pomoct i při problémech s pánevním dnem

Některé pomůcky se dají využít i k rehabilitačním účelům u problémů s pánevním dnem. Ty se projevují bolestí v oblasti pánve a bederní páteře, neplodností, poruchami močení a sexuálními dysfunkcemi. Elektrostimulace přirozeně stimuluje svaly pánevního dna, snižuje jejich napětí a je to pohodlnější varianta než klasické cvičení. Nahradíte jí i Kegelovy cviky, které nemusejí být každému příjemné.

Doporučujeme

Články odjinud