ELIŠKA (46): Manžel má tucet milenek, nechce přiznat závislost na sexu

10 komentářů

Mata69
27. září 2017 • 6:59

Když před jeho milenkami celý život zavirala oči, tolerovala mu je, tak najednou po něm chce, aby toho nechal? Aby se šel léčit? Tak takhle to fakt nefunguje. Jinak souhlasím se všemi pode mnou, když už bych nějak zvládla psychicky, že si užívá jinde, měla bych strach,co přitáhne domů za fujtajbl.

farah.farah
26. září 2017 • 17:55

no já myslím že problém nemá jen pán.......... paní chápu že 12 milenek se jí nelíbí, ale přijde mi takové trochu dětské to že "já stím nesouhlasím tak se koukej změnit". Paní ho opustit nechce a nechce aby měl milenky což pro změnu nechce on.....evidentně není možné aby oba měli vše co chtějí. Paní to píše tak nějak jako že ji to nijak nezraňuje, což, pokud je to pravda obdivuji, že si jeho nevěry nebere osobně. Většina lidí když zjistí nevěru se cítí ponížení podvedení nebo mají pocit že asi nejsou dost dobří. Každopádně 12 milenek je velké ryziko jak zdravotní tak se samozřejmě může objevit nějaká co s ním otěhotní nebo ho zblbne na tolik že se pak rozvést bude chtít on a začít s novou o 20 mladší ženou..což na rovinu vzhledem k jeho potřebě dokazovat si chlapáctví se klidně může stát. Kdybych byla na jejím místě asi bych nedokázasla uvažovat jako ona a poslala ho k šípku rovnou, ale ok, nejsem.:) Tak bych v prvé řadě zvážila jaké plusy a mínusy by měl rozchod a nebo setrvání v případě že on se nezmění a porovnala si to a podle výsledku se zařídila.

Zebruška
26. září 2017 • 0:36

Víte, na co jsem si při čtení vzpomněla? Na film Muži v říji - a na krásnou repliku Simony Stašové, alias manželky proutníka Bolka Polívky: "Nakonec není důležitý, za kolika ženskýma chlap utíká, ale za kterou se vrací!" Tak takhle to možná paní Eliška bere... Ale vážně - dovedu pochopit, že jsou muži, kteří prostě celoživotní věrnosti nejsou schopní a i když mají svou ženu rádi, tak ji párkrát za život podvedou, a jsou ženy, které toto o svých mužích ví, ale protože je i tak mají rády a rády s nimi žijí, tak přivřou oči. Ale co je moc, to je moc. Tolik milenek naráz (a pravděpodobně to takto "fičí" celý život), to už je vážně o zdraví.

Dasa63
25. září 2017 • 12:40

mina0405: no já nevím, jestli je to hodné obdivu, nepovažuji to za toleranci, ale za blbost. kdyby o tom nevěděla a dozvěděla se o jedné náhodné nevěře až "po akci", tak bych jí snad mohla obdivovat, ale kdybych o tom věděla, tak bych určitě nedovolila, aby na mě sahal a spal se mnou v jedné posteli někdo, kdo vleze na všechno, co má čárku a dýchá. přeci jen mám nějaké minimální hygienické požadavky na chlapa, s kterým lezu do postele :-D

Dasa63
25. září 2017 • 12:35

Jak má svého muže zkrotit? No nijak, manželství není cirkus, aby se navzájem krotili. Buď jí to nevadí, tak nedělat nic, a nebo jí to vadí, tak jít svou cestou a nechat ho "vyvádět". Nechápu, na co se ptá.

Rambíša
25. září 2017 • 11:18

Copak bude pán dělat,až bude starší a nebude mu už fungovat?? Stane se takovým tím nepříjemným dědkem,co oplzle kecá a využije každou příležitost (aspoň) si sáhnout??? Vypadá to na jediného životního koníčka,nějak málo,řekla bych.Paní Eliška může mluvit o štěstí,že není postižena žádnou nepříjemnou nemocí,ale jinak nechápu,co ji na takovém pánovi vlastně přitahuje?? Mě by tedy takový proutník nezajímal ani náhodou.

ruzickaa
25. září 2017 • 10:15

Teda před vámi smekám tak tolerantní ženu jsem ještě nepoznala.A s tím zdravím to je pravda v dnešní době to není legrace střídat ženy jak na běžícím pásu bez ochrany a pak ještě spát s vámi.To tedy ani náhodou s takovým chlapem bych už dávno nebyla.

druidka
24. září 2017 • 14:58

mambule: připojila bych se k Vašemu názoru . Zdraví na 1. místě !!!!!

mina0405
24. září 2017 • 14:19

Teda,Eliško,vy jste neskutečně tolerantní žena..Já bych totiž takového chlapa kopla do pr.. už hodně dávno.. Na dítě by snad ani nedošlo.. A jak jsem četla, že jste seděla doma těhotná a on lítal po veřírcích, dělal tam bůh ví co.. Je mi z toho zle. Klobouk dolů, že jste ho ještě nevyrazila ze dveří.

mambule
24. září 2017 • 6:05

Možná je to už jen krize středního věku, která se časem zmírní a postupně přejde úplně:-) Tato situace by mně vadila především ze zdravotního hlediska - kondom patrně nepoužíváte (děti už mít nemůžete), jste tedy zapojená do hodně velké sítě kontaktů, kde je dost značné riziko nákazy něčím hodně škaredým :'( Asi bych ho nechala, ať si sex odbývá jinde.

Doporučujeme

Články odjinud