Eliška Bučková a Václav Noid Bárta: „Bydlíme spolu od druhýho rande a nelitujem!“

14. 7. 2012
Eliška Bučková a Václav Noid Bárta: „Bydlíme spolu od druhýho rande a nelitujem!“
Patří mezi nejkrásnější páry českého showbyznysu, oba se velmi rádi baví, cestují, milují adrenalin,a zřejmě právě proto jim to spolu už dva roky neuvěřitelně klape. A že občas někdo pustí do světa zprávu o tom, že se rozešli? To je prý vždycky jen nesmírně pobaví…

Ona byla před čtyřmi lety zvolena nejkrásnější dívkou Česka. Na rozdíl od svých sexy kolegyň ani neokusila vztah s žádným českým bohatým sportovcem a dlouho po získání titulu Česká Miss platila za plachou holku z Moravy, která nikdy neudělá průšvih a poklidně si užívá harmonický vztah se svým stydlivým klukem. On sbalil zpěvačku Lucii Bílou, kterou si následně vzal za manželku. Fanynky baví svým rockerským chraplákem a pokérovaným, vypracovaným tělem. Je s ním legrace a nebojí se žádného mejdanu. Eliška Bučková pochází z Moravy a je o devět let mladší než její partner, Václav Bárta, který je typický Pražák a pro přátele prostě Noid. A i když se k sobě zdánlivě vůbec nehodí – média jim na počátku dávala pár týdnů – žijí spolu šťastně dva roky. Už na prvním rande věděli, že patří k sobě, a jako málokdy se právě k definici jejich vztahu nabízí pohádkové klišé: A žili spolu spokojeně až do smrti…

Bulvárem proběhla nedávno zpráva, že jste se rozešli... Už se ví, že to samozřejmě byla jen kachna a jste stále spolu. Co se u vás doma dělo, když jste si tuhle zprávu přečetli?

Eliška: Upřímně nás to zarazilo a ve finále nakonec pobavilo. Právě jsme spolu snídali, když jsme si na internetu tuhle naši kauzu přečetli. Vše vzniklo kvůli jediné větě, kterou jsem vyslovila na jedné módní přehlídce. Vzala jsem tam tenkrát s sebou kamarádky s tím, že se tam po práci také pobavíme a trochu s holkami zapaříme. Řekla jsem, že jsem tento večer single, a novináři z toho pochopili, že jsme se s Vaškem rozešli.

Vašek: No a druhý den jsme s Eliškou jezdili v hummerech v terénu a prostě jsme ani jeden nezvedali telefony. Takže médiím bylo okamžitě jasné, že jsme oba úplně zlomení, a fáma byla na světě! To je tedy naše kauza o rozchodu, který se nikdy nestal…

Ani jeden z vás není ten typ, co hlásí do médií novinky ze svého života. Měli jste potřebu na tuhle zprávu o rozchodu sami reagovat,nebo vás hned začala bombardovat média o vyjádření?

Eliška: My jsme druhý den nic nekomentovali, s nikým nemluvili, a tím se podle mě celá kauza ještě více rozvířila. Opravdu totiž nemáme ve zvyku odpovídat na hloupé dotazy. A především – v dalších dnech jsme měli oba hodně práce a nebyl čas se nějakou mediální přestřelkou vůbec zabývat.

Vašek: No a pak jsme se za pár dní objevili spolu ve společnosti a bylo jasno. Odpověděli jsme na pár dotazů, dokola opakovali, že se nic nestalo, a už bylo po kauze…

Eliško, ty jsi prožila před Vaškem vztah s přítelem Lacem, Vašek má za sebou dokonce manželství. Vy dva jste spolu skoro dva roky. V čem je ten váš vztah jiný? Budujete ho, překonáváte nějaké zásadní překážky,nebo se prostě jen nesete na vlně zamilovanosti?

Eliška: Zamilovanost hraje na začátku vztahu vždycky hlavní roli, ale my to měli trochu jinak. Začali jsme totiž téměř po prvním rande společně bydlet. A tak jsme se o dost rychleji poznali a zjistili nejen, že jsme spolu šťastní a milujeme se, ale že se ve společné domácnosti navzájem nezabijeme. Spíš naopak. A navíc jsme oba z jedné branže, což oceňuji jako neskutečné plus.

Ano, oba jste tak zvané celebrity. Neleze vám někdy na nervy, že se po vás lidé na ulici koukají jinak, občas vás osloví, i když třeba nemáte náladu? Přáli byste si být spíše anonymní dvojice, která má jen svou rodinu a přátele a nezná ji každý v téhle zemi?

Eliška: Někdy je status celebrity nepříjemný. Například, když jsme v restauraci, máme plnou pusu jídla a někdo se najednou objeví u stolu s tím, že se chce s námi vyfotit.

Vašek: Nebo jsme někdy tak neskutečně unavení, že prostě jen nemáme na lidi náladu. A tak to mají všichni, nejen my „slavní“.

Eliška: V takových chvílích se raději zavřeme doma. Anebo trávíme čas s rodinou, ať už tady v Praze, nebo na Moravě.

Eliško, ty skvěle zpíváš. Jak tě Vašek ovlivňuje v hudbě? Co třeba posloucháte, když jedete autem?

Eliška: Jsem Vaškovi vděčná, že ve mně znovu probudil touhu zpívat. Moc si ho jako zpěváka vážím, má neskutečný hlas a líbí se mi i jeho styl skládání. Jsem vlastně jeho fanynkou, takže když někam cestuji sama, poslouchám jeho písničky pořád. Vašek má neuvěřitelný talent na skládání, o čemž vypovídá třeba jeho hudební doprovod pro film Kajínek a muzikál Božena Němcová!

Bydlíte společně. Jak řešíte třeba rozdílný názor na nákup doplňků do bytu? Dojde na hádku, navzájem si ustoupíte, nebo prostě koupíte například dvě různé vázy, každý podle svého vkusu?

Eliška: Jak jsem říkala – bydlíme spolu prakticky od druhé schůzky. Prostě jsme to vzali hopem a byl to risk! Ale jednali jsme spontánně a zatím máme oba pocit, že to byla správná volba… A co se týče třeba vybavení domácnosti, vlastně je to na pohodu. Oba máme podobný vkus. Milujeme přírodní materiály, takže se oba dobře cítíme v kombinaci dřevo-kámen. Vašek si sám navrhnul koupelnu, interiér a můj tatínek mu vše fantasticky vyrobil…

Vašek: A Eliška zase zařizuje ty holčičí věci – záclony, doplňky, povlečení… Vytvořili jsme si náš domov společně.

Eliška: A jsme v něm spolu šťastní…

Máte některá společně oblíbená jídla? Kdo u vás doma vaří?

Eliška: U nás doma vaří chlap. Tedy Vašek! Je výborný kuchař… Oba milujeme maso, takže steaky, bifteky, svíčková, krkovice jsou u nás na běžném celý svět.

Vašek: A taky milujeme oba mexickou kuchyni a já umím skvělé burritos a tortilly! Eliška zase peče vážně skvělé buchty a dorty.

Eliška: Takže se vlastně opět skvěle doplňujeme…

Mluvíte si navzájem do toho, co si vezmete na sebe?

Eliška: Přiznávám, že občas jo. Ale není to ve smyslu: Tohle si neber, vypadáš v tom příšerně. Spíš, když si jeden z nás není úplně jistý, tak si navzájem poradíme. Vašek rozhodně nemá tendenci řešit nebo snad měnit můj vkus…

Vašek: A Eliška ten můj taky ne!

Vašek rád fotí. Máš před ním, Eliško, trému, nebo se v pohodě uvolníš?

Vyměníte si někdy při focení role?

Eliška: Hm, ano, můj kluk opravdu rád fotí. Ale převážně přírodu nebo nebe… Takže, když se na jeho fotce z dovolené objevím já nebo jiná živá bytost, je to jen velký omyl. Protože jsme mu nejspíš nečekaně vlezli do záběru… Jelikož Vašek zrovna fotil nebe nebo nějaký kopec.

Čeho si na sobě vzájemně nejvíce vážíte?

Eliška: To mám jasné. Vážím si jeho zásad, odhodlanosti, vytrvalosti a pokory.

Vašek: Mně na Elišce nejvíc imponuje její smysl pro utváření zázemí. Je v tom téměř dokonalá, umí si vše zorganizovat nejen pro sebe, ale i pro mě, abychom vše stíhali a přitom mohli být co nejvíce spolu. Prostě synonymem pro Eliška je pro mě domov. A samozřejmě je na ní úžasné, že v ni mám absolutní důvěru, nedělá vědomě ani nevědomě nic, co by ve mně vzbuzovalo jakékoli pochybnosti. A umí mě rozesmát. Velmi často i tehdy, aniž by to sama vůbec chtěla!

Vaškův otec se vůbec netají tím, že Elišku zbožňuje. V médiích se ale hodně řešilo, že Eliščini rodiče nechtěli naopak přijmout Vaška. Jak to tedy bylo doopravdy?

Eliška: Další mediální nepravda, neúplnost, špatná interpretace.

Vašek: V Eliščině rodině prostě jenom není zvykem, aby si holky vodily domů partnery po dvoutýdenním vztahu.

Eliška: Jinými slovy bylo pro mé rodiče jen zpočátku těžké přijmout do rodiny někoho nového, navíc mediálně známého.

Vašek: Všechno jenom potřebovalo čas, jako mnoho věcí v životě. S rodinkou Elišky si opravdu hodně rozumím a rádi k nim na Moravu jezdíme, a to docela dost často.

Hodně lidí má pocit, že když má chlap doma tak krásnou a atraktivní ženu, nedokáže se s ní vlastně pohádat. Prostě ho sice naštve, ale pak se na ni podívá a vztek ho přejde. Vašku, máš to tak taky? Jak u vás probíhá usmiřování? Kvůli čemu jste se naposledy pohádali?

Vašek: Pro mě není měřítkem nehádavosti krása. Takhle to nemám. Ano, Eliška je nádherná, ale že bych se neozval nebo nezareagoval na něco, co se mi nelíbí, jenom proto, že je krásná, to ne. Já bych řekl, že vztahy jsou o toleranci a diplomacii, a to nejen ty založené na lásce, ale i pracovní nebo kamarádské. A když mezi námi dvěma dojde ke sporu, záleží, čeho se týká. Takže ústupek umím udělat, a docela často, ale ne pro její krásu, ale třeba když mi dojde, že je ta hádka, která visí ve vzduchu, úplně malicherná a zbytečná. Jako třeba dneska ráno: právě jedeme na můj koncert do Karlových Varů a moje partnerka měla dvě hodiny na přípravu a zabalení svých věcí. Já si dal půl hodinky a stejně jsem na ni ještě čekal v autě. Měl bych se kvůli tomu hádat? Proč – vždyť tohle je ve vztahu ženy a muže naprosto běžná situace!

Kdybyste to mohli ovlivnit: jak by vypadal váš ideální den?

Eliška: Byl by slunečný!!! Mně stačí ke spokojenému dni partner, volno, sluníčko, dobré jídlo a domov…

Vašek: Strávil bych dopoledne a možná časné odpoledne ve studiu. Složil bych něco smysluplného, z čeho bych měl radost. A pak bych jel za Eliškou, bráchou a jeho rodinou na zahradu, kde bychom až do večera grilovali. Mám rád dny, kdy prostě nemusím večer do divadla nebo třeba na nějakou akci – prostě pocit, že den nekončí tím, že něco musím. Už od rána smím vypnout, nemít žádnou povinnost a dělat se svými nejbližšími, co se nám právě zachce.

ČTĚTE TAKÉ:
Ženy prý zažívají nejlepší sex v osmadvaceti, muži v pětatřiceti letech

ČTĚTE TAKÉ:
Senioři chtějí jiné porno než třicátníci, producenti už chystají "laskavější erotiku"

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je vám moc líto, že se nemáte v těchto těžkých chvílích na koho obrátit. Pracovní nátlak je silný a jen horko těžko ho korigujete. V rodině nenajdete pochopení, protože všichni řeší svoje…

Nejčtenější články

Doporučujeme