Elmex® SENSITIVE PLUS: Zabraňuje vzniku zubního kazu dentinu a snižuje přecitlivělost zubu

9. 6. 2008
Systém elmex® SENSITIVE PLUS chrání obnažené zubní krčky před zubním kazem a před přecitlivělostí. Zubní pasta elmex® SENSITIVE PLUS a ústní voda elmex® SENSITIVE PLUS s obsahem aminfluoridu zabraňuje vzniku zubního kazu dentinu opětovným dodáváním minerálů.

Aminfluorid a ochranný polymer obsažený v ústní vodě se hromadí na povrchu dentinu, kde vytvářejí vrstvu, která uzavírá dentinové kanálky, čímž dochází ke snížení přecitlivělosti zubů.

Klepněte pro větší obrázek
Nový zubní kartáček elmex® Sensitive
pro obnažené zubní krčky a citlivé zuby

Výzkumný tým elmex® vyvinul zubní kartáček s inovativním uspořádáním vláken pro obzvláště jemné čištění. Vědecky testované nadprůměrné čištění povrchu zubů a mezizubních prostor.

Nový zubní kartáček elmex® SENSITIVE byl vyvinut speciálně pro problém s cervikálními kazy. Jeho extra měkká vlákna s kónickými konci čistí obnažené zubní krčky obzvláště jemně, avšak zároveň důkladně. Díky speciálnímu uspořádání vláken, které jsou šikmo umístěny ve dvou oblastech čisticí hlavy, odstraňuje i plak hluboko v mezizubních prostorech.

Klepněte pro větší obrázek

Kartáček k dostání výhradně v lékárnách.

Výhradní distributor v ČR:
LIFTEC CZ spol. s r.o.,
Počernická 272/96,
108 03 Praha 10

Informace na: www.elmex.cz

Bezplatná telefonická poradna:
800 500 500, po-pá od 8 do 12 hod.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Láska na vás dnes může číhat na místech, která jsou spojena s obchodem nebo také s cestováním. Žijete-li v manželském vztahu, buďte obezřetnější zejména na návštěvě, kterou jste původně…

Nejčtenější články

Články odjinud