Emocionální překážky podle horoskopu: Býci jsou urputní, Berani se urážejí

15. 9. 2022
Každý jsme jiný. A podle toho se liší také naše schopnost vypořádávat se s emocemi. To, jak zpracováváme pocity, ovlivňuje vrozený temperament, který závisí podle astrologů na znamení zvěrokruhu. S čím mají jednotlivá znamení nejčastěji problém? Přečtěte si, jak se vypořádáváte s pocity podle horoskopu.

Vodnář (21. 1. — 20. 2.)

Vodnáři jsou neradi konfrontováni s problémy a vyhýbají se upřímným rozhovorům. Neradi projevují navenek své emoce. Dokonce i z milostných vztahů raději utečou, než aby museli projevovat své skutečné pocity a řešit neshody. Zrozenci Vodnáře dokážou být pasivně agresivní a stejným způsobem také prosazují své myšlenky, když se setkají s opačným názorem než s vlastním. Nikdy nedovolí svým emocím, aby nad jejich myšlením převzaly kontrolu.

Někdy jsou Vodnáři přehnaně praktičtí a neromantičtí. Vodnář se jen málokdy dokáže povznést nad starými křivdami a chová v sobě zášť i k lidem, kteří mu kdysi dávno ublížili. Dalo by se říct, že Vodnáři neodpouštějí. A protože si často drží odstup i od svých vlastních emocí, pokud jim někdy ublížíte, rozhodně nečekejte, že se nad vámi slitují. 

Co čeká jednotlivá znamení na podzim? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Společenský život vám svědčí i v podzimních dnech. Dalo by se říci, že se v říjnu dobře bavíte a tolik zábavy jste nezažily ani o prázdninách. Udržujte se v dobré kondici a nedávejte na…