Energetický úklid bytu – opravdu vám pomůže?

15. 1. 2017
Energetický úklid bytu – opravdu vám pomůže?
Děláme toho spoustu, abychom naše domovy zbavily negativních energií – od pálení tyčinek a svíček po umisťování drahokamů a rozprašování vonných olejů. Jak tyhle rituály fungují a co je za nimi?

Kdy vyčistit prostor?

Už brzo nás čeká nový čínský rok, tedy dobrá a energeticky silná příležitost k očistě domova. Pokud chcete nechat všechny staré negativní emoce a události za sebou, často je právě hned po klasickém úklidu a vyhození starých věcí energetický úklid bytu jednou z položek, které jsou na seznamu.

Dobrými daty jsou Nový rok, narozeniny (začátek našeho nového solárního roku podle data narození), novoluní a pak také všechny velké svátky – Velikonoce, Vánoce, slunovrat, rovnodennost, první jarní den… Energeticky byste doma ale měla vygruntovat také po hádce, při problémech se spánkem, po úmrtí v rodině, po dlouhé nemoci apod.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nastavte si všechny povinnosti, jen tak se vám podaří super výkony. Nestane se nic, co by vás odradilo od toho, abyste šéfovi předvedli, jak jste výkonní a kreativní. Po příchodu domů si…

Nejčtenější články

Doporučujeme