Energetický úklid bytu – opravdu vám pomůže?

22. 9. 2020
Energetický úklid bytu – opravdu vám pomůže?
Děláme toho spoustu, abychom naše domovy zbavili negativních energií – od pálení tyčinek a svíček po umisťování drahokamů a rozprašování vonných olejů. Jak tyhle rituály fungují a co je za nimi? Zkuste je třeba teď – podzimní rovnodennost je jedním z ideálních období na energetickou změnu.

Kdy vyčistit prostor?

Pokud chcete nechat všechny staré negativní emoce a události za sebou, často je právě hned po klasickém úklidu a vyhození starých věcí energetický úklid bytu jednou z položek, které jsou na seznamu.

Dobrými daty k takové očistě jsou Nový rok, narozeniny (začátek našeho nového solárního roku podle data narození), novoluní a pak také všechny velké svátky – Velikonoce, Vánoce, slunovrat, rovnodennost. Letos podzimní rovnodennost připadá na dnešek, tedy úterý 22. září 2020. Energeticky byste doma ale měla vygruntovat také po hádce, při problémech se spánkem, po úmrtí v rodině, po dlouhé nemoci apod.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Mezinárodní Den Země využijte k procházce či sportu. Užívejte si krásy přírody a po toulkách lesem posbírejte třeba odpadky. Budete mít dobrý pocit a uvědomíte si, že jsou důležitější…

Nejčtenější články

Doporučujeme