Energie a zdraví jako dárek

26. 11. 2007
Energie a zdraví jako dárek
Proč dávat dárky, o které obdarovaný nestojí? Proč hromadit zbytečné věci? Můžeme totiž darovat něco nepoměrně vzácnějšího: energii a radost ze života a dokonce i zdraví.

Exkluzivní pražské fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka, kde je možné znovuobnovit tělesnou a duševní rovnováhu příjemným pohybem, přichází s výhodnou vánoční nabídkou členství. Špičkovým vybavením, kvalitou služeb, individuálním přístupem ke klientům a přitažlivou klubovou atmosférou se řadí Balance Club Brumlovka mezi nejlepší kluby svého druhu v Evropě. Nadstandardní servis napomáhá nejen vylepšit si tělesnou kondici, ale také vybudit endorfiny, hormony štěstí, a cítit se skvěle ve svém vlastním těle.

Ředitel Balance Club Brumlovka PhDr. Jan Vrabec radí: „Darujte energii a zdraví svým blízkým. Pokud dva až třikrát týdně věnujeme pohybu jednu hodinu a doplníme ji relaxačními aktivitami například v bazénu, sauně, páře apod., uděláme pro zdraví více než extrémními dávkami tvrdého tréninku. Získáme lepší zdraví, posílíme imunitu, zkvalitníme spánek, odbouráme každodenní stres. Důležitá je soustavnost a komplexnost. Občasná návštěva sportovního areálu k výsledkům nevede.“

Vánoční poukaz nazvaný Energie a zdraví jako dárek lze pro vaše milé zakoupit do 3. ledna 2008. Lze jej dostat v hodnotě čtvrtletní, půlroční nebo roční, je však nutno na něj v klubu uzavřít smlouvu do konce března 2008, aby nepropadl. Pořízení je oproti běžnému členství finančně značně výhodné. Jeho nositel může jako každý člen klubu neomezeně využívat třeba všech zdejších možností (spinningu, aerobicu, jógy, tanečních kursů, těhotenských lekcí, fitness zónu, bazénu, sauny, páry a dalších aktivit a vymožeností) a ještě navíc může mít k dispozici osobního trenéra, masáže a solárium v hodnotě na poukazu uvedené. Při čtvrtletním poukazu se nám například osobní trenér věnuje celou hodinu, máme nárok na půl hodiny solária, třikrát si můžeme dopřát půlhodinovou masáž, po níž se cítíme jako znovuzrozeni. Šestiměsíční poukaz opravňuje k využití solária po 60 minut a masážím třikrát po hodině, přičemž osobní trenér je k dispozici po dvě hodiny. S ročním poukazem se trenér věnuje výhradně nositeli poukazu dokonce šest hodin. V soláriu se může slunit dvě hodiny a šestkrát může využít citlivých rukou výtečných masérů na půlhodinové masáže. K tomu lze využívat i dalších služeb klubu v rámci nabité kauce (kreditu).


Spolu se zápisným poukaz zaručuje nárok na vstupní diagnostiku. V tamní nejmodernější diagnostice se vůbec necítíme jako u lékaře! Jsme tu jako v krásném futuristickém snu, kde nám příjemným způsobem změří svalovou hmotu, podkožní tuk, srdeční činnost a tlak a podle výsledků tu na míru ušijí cvičební program. Hypermoderní posilovací zařízení už nejsou žádnými mučicími nástroji! Ředitel centra Balance Club Brumlovka nabízí i další inspirativní možnosti: „Wellness znamená dělat něco pro zdraví příjemným způsobem. Nemusíme vypotit litry potu a nemusí nás bolet celé tělo, abychom zlepšili svoji kondici. Člověk by také neměl zapomínat na relaxaci – v sauně, na masážích, prostřednictvím aromaterapie, fyzioterapie, při vodních procedurách …“

Dopřejme těm, které máme rádi, pocit štěstí z pohybu a harmonii těla i duše! Pokud si Balance Club Brumlovka obdarovaní oblíbí a budou později chtít členství v tomto výjimečném klubu prodloužit na dobu neurčitou, nemusí již platit zápisné se vstupním diagnostickým vyšetřením.

ENERGIE A ZDRAVÍ NA 3 MĚSÍCE

popis benefitůspecifikace
zápisné (včetně vstupní diagnostiky)jednorázové
členství3 měsíce
solárium30 minut
masáže3 x 30 minut
hodina s osobním trenérem1 hodina
konzumace služeb/nabití kreditu250,- Kč

ENERGIE A ZDRAVÍ NA 6 MĚSÍCŮ

popis benefitůspecifikace
zápisné (včetně vstupní diagnostiky)jednorázové
členství6 měsíců
solárium60 minut
masáže3 x 60 minut
hodina s osobním trenérem2 hodiny
konzumace služeb/nabití kreditu300,- Kč

ENERGIE A ZDRAVÍ NA 1 ROK

popis benefitůspecifikace
zápisné (včetně vstupní diagnostiky)jednorázové
členství12 měsíců
solárium120 minut
masáže6 x 30 minut
hodina s osobním trenérem6 hodin
konzumace služeb/nabití kreditu600,- KčKontakty
Oficiální stránka Balance Clubu Brumlovka: http://www.balanceclub.cz>www.balanceclub.cz Balance Club Brumlovka
Vyskočilova 2/1100
140 00 Praha 4 - Michle

Soutěž o členství v klubu Brumlovka

Nyní máte šanci získat jedinečný zážitek ve formě jednodenního členství v Balance Clubu Brumlovka. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky. Vyhrávají dvě čtenářky.
zdroj: 2media.cz, s.r.o.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Udržujte si dobré vazby v rodinném kruhu. Jen tak budete pořád spokojení a dočkáte se podpory v krušných časech. Nevyhýbejte se lehkým sportovním činnostem, ale dávejte si pozor třeba na…

Nejčtenější články

Doporučujeme