Enrique Iglesias se cítí opuštěný

24. 6. 2002
Enrique Iglesias se cítí opuštěný
Syn legendárního zpěváka Julia Iglesiase, neméně slavný Enrique Iglesias, světu prostřednictvím médií vzkázal, že se cítí opravdu opuštěný. "Je mi smutno, jak mi snad ještě nikdy nebylo. Mám neuvěřitelný strach ze samoty a nyní nemám sílu s ní bojovat."

Enrique Iglesias se cítí opuštěný

Klepněte pro větší obrázek

Syn legendárního zpěváka Julia Iglesiase (58), neméně slavný Enrique Iglesias (27), světu prostřednictvím médií vzkázal, že se cítí opravdu opuštěný. „Je mi smutno, jak mi snad ještě nikdy nebylo. Mám neuvěřitelný strach ze samoty a nyní nemám sílu s ní bojovat. Vlastně ani nevím jak,“ prozradil latinskoamerický zpěvák řeckému magazínu Gloria.


Nechal se také slyšet, že by si opravdu přál, aby lživé drby o jeho vztahu s tenisovou hvězdou Annou Kournikovovou (21) byly pravdivé.
„Nikdy jsem si tolik nepřál jako dnes, aby pomluvy, které se o mně šíří, byly alespoň zčásti pravdou. Měl bych alespoň nablízku někoho, kdo by mě miloval,“ posmutněle říká Enrique. Hvězda hudebního nebe je přesvědčena, že všichni jeho slavní kolegové, kteří tvrdí, že lásku k životu nepotřebují, jsou naprostí lháři.


Klepněte pro větší obrázek

Enrique se rovněž přiznal, že stejně jako otec měl poměr s téměř každou krásnou dívkou, kterou potkal. „To je ale všechno jen kvůli slávě. Vy se s tou holkou vyspíte a ona pak ještě ten večer nebo nejpozději další ráno odejde. A vám pak opět zůstane jen prázdná postel a v ní nikdo, kdo by vás pohladil nebo si s vám popovídal,“ smutní zpěvák nad tím, že má kolem sebe nespočet příživníků, kteří se vydávají za přátele, ale ve skutečnosti jen těží z jeho popularity.


„Vůbec mi nezáleží na tom, jak dívka vypadá. Musí být jen naprosto nezávislá a inteligentní. Dal bych všechno za přítelkyni a několik málo přátel, kteří by se mnou byli ochotni prožívat nejen to příjemné, ale podrželi mě i v případě neúspěchů,“ dodává poněkud nepřesvědčivě španělský rodák Iglesias. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Konstelace Uranu s Marsem vás důrazně varuje před neuváženým hodnocením konání jiných lidí. Vyvoláte tím napětí, které vás bude stát nejen pár bezesných nocí, ale možná i ztrátu důležité…

Nejčtenější články