Epilátor s chlazením pro citlivou pokožku

19. 6. 2001
Epilátor s chlazením pro citlivou pokožku
Hladká pokožka bez chloupků je alfou a omegou ženské krásy již po staletí. Neustálé zdokonalování výrobků přináší dramatické změny ve způsobu odstraňování chloupků. S jednou takovou nyní přichází na trh společnost Braun.

Epilátor s chlazením pro citlivou pokožku

Hladká pokožka bez chloupků je alfou a omegou ženské krásy již po staletí. Neustálé zdokonalování výrobků přináší dramatické změny ve způsobu odstraňování chloupků. S jednou takovou nyní přichází na trh společnost Braun. Představuje novinku - epilátor s názvem Silk-épil Sensitive Skin. Je určen pro dívky a ženy s citlivou pokožkou a nebo pro ty, které nejsou na epilaci zvyklé.

Existuje mnoho metod odstraňování chloupků, epilace je metodou, kdy chloupky odstraňujeme i s kořínky, a proto nám hladká pokožka vydrží o mnoho déle. Stále více žen si epilaci elektrickými strojky vybírá právě z tohoto důvodu.

Hlavní předností epilátoru Silk-épil Sensitive Skin je ochlazovací rukavice, která zajistí mnohem šetrnější epilaci. Jejím hlavním úkolem je předejít podráždění pokožky, například zarudnutí nebo pálení, ke kterému může odstraňováním chloupků i s kořínky dojít. K epilátoru se dodává rukavice a dva gelové balíčky. Postup před epilací je velmi snadný, stačí gelové balíčky nechat vychladit v mrazícím boxu a pak za použití rukavice, do které se vloží, epilované místo pečlivě ochladit, nejméně však třicet sekund. Bezprostředně potom je možné provést epilaci, která se tak stává velmi šetrnou. Epilátor Braun Silk-épil Sensitive Skin má dvě rychlosti odstraňování chloupků a je vybaven zklidňujícím systémem. Jeho cena se v maloobchodní síti pohybuje okolo 2490 Kč.

Zdroj: Ewing PR

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Využijte ve svůj prospěch energii, kterou nyní oplýváte. Nezabývejte se pouze otázkami lásky a práce. Nahlédněte pod pokličku světa financí. Je čas zmapovat si momentální stav. Klidně…

Nejčtenější články

Doporučujeme