Eregma power .. pro lepší sex

27. 1. 2004
Eregma power .. pro lepší sex
Přírodní prostředek pro výraznou podporu sexuálních funkcí. Působí proti impotenci, frigiditě a neplodnosti. Výrazně podporuje a prodlužuje erekci, sexuální žádostivost a sexuální výkon. Zintenzivňuje sexuální prožitek u obou partnerů.

Celkově omlazuje a regeneruje organismus, prodlužuje věk. Aktivizuje buněčný metabolismus, podporuje imunitu, dodává energii a vitalitu. Posiluje psychickou i fyzickou odolnost. Vhodné pro muže i ženy.

Kdy pomáhá:

 • Při nedostatečné a krátkodobé erekci
 • Při mužské i ženské frigiditě - zvyšuje libido
 • Při neplodnosti - zvyšuje pohyblivost a počet spermií a schopnost otěhotnění u žen
 • Při menstruačních a klimakterických potížích
 • Při depresích a pocitech úzkosti
 • Podporuje myšlení a schopnost koncentrace
 • Zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje jejich růst
 • Podporuje imunitu
 • Podporuje růst svalů a zvyšuje fyzickou výkonnost - vhodné pro sportovce (bezpečná alternativa steroidním anabolikům)
 • Dodává energii, odstraňuje únavu
 • Zpomaluje proces stárnutí
 • Snižuje hladinu cholesterolu, trigliceridů a cukru v krvi
 • Celkově regeneruje srdečně-cévní systém a snižuje vysoký krevní tlak
 • V některých případech zvětšuje objem a dálku penisu
 • Nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky

První mírné účinky můžete pocítit již po několika hodinách. Výrazné účinky na sexuální funkce se dostavují po několika dnech užívání. U osob se závažnou poruchou sexuálních funkcí se efekt objeví obvykle po několika týdnech užívání. Po využívání 2-3 balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Pokud se potíže opět objeví, je vhodné regenerační kůru zopakovat. Eregmu je vhodné užívat dlouhodobě. Maximálního efektu je dosaženo po několika měsících užívání.

Složení jedné tablety: Maca 500 mg Ginkgo biloba 20 mg Koenzym Q10 10 mg Vitamin E 10 mg Zinek 10 mg

Jak působí jednotlivé složky Eregma power:

MACA (Lepidium meyenii) Maca je prastará léčivá bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především výrazný vliv na reprodukční zdraví. Působí při sexuální impotenci mužů, frigiditě žen a neplodnosti. Stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny. Napomáhá řešit krizi středního věku a manažerský syndrom v sexuální oblasti. Zvyšuje libido a výrazně podporuje erekci. Pro své účinky je nazývána „peruánskou viagrou“. Zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost, podporuje imunitu, pozitivně ovlivňuje menstruační cyklus a působí proti osteoporóze.

GINKGO BILOBA (Jinan dvojlaločný) Ginkgo biloba je nejstarším žijícím druhem stromů na světě. Jedná se o rostlinu starou 150 – 200 milionů let. Listy tohoto stromu se používají již téměř 5000 let v tradiční čínské medicíně. Extrakt z listů má příznivý vliv na centrální nervový systém a krevní oběh. Zlepšuje paměť a soustředění zvětšením přívodu kyslíku do mozku. Zvyšuje průtok krve regulováním pružnosti krevních cév a úpravou viskozity krve. Pomáhá snižovat shlukování krevních destiček - snižuje riziko krevních sraženin, čímž snižuje riziko srdečních a mozkových příhod. Je vhodný při ischemické chorobě srdeční a studených končetinách. Má antioxidační účinky – odklízí volné radikály, čímž brání poškození buněk. Chrání buňky oční sítnice, používá se jako součást léčby glaukomu. Může také pomoci při hučení v uších, bolestech hlavy a chronickém únavovém syndromu. Prodlužuje věk. Pomáhá také produkci noradrenalinu, dopaminu a acetylcholinu. Prostřednictvím rozšíření cév působí na lepší prokrvení pohlavních orgánů, čímž silně podporuje jejich funkci.

KOENZYM Q10 Koenzym Q10 je přírodní látka, která se v malém množství vytváří v těle. Schopnost jeho tvorby se věkem snižuje a ve stáří zaniká. Urychluje látkovou výměnu, při které se potrava přeměňuje na energii využitelnou organismem. Dodává buňkám energii. Působí jako silný antioxidant – redukuje poškození buněk volnými radikály. Hraje roli v prevenci rakoviny, srdečních příhod, snižuje krevní tlak a zamezuje vzniku krevních sraženin. Pomáhá při hojení ran, paradentóze, pomáhá stabilizovat krevní hladinu cukru u diabetiků, zmírňuje alergie, redukuje chronický únavový syndrom, posiluje imunitu a pomáhá snižovat váhu. Používá se ke zvyšování energie, proti únavě, depresím a proti stárnutí.

VITAMIN E Jednou ze základních funkcí vitaminu E je ochrana buněčných membrán. Má vynikající antioxidační účinky – ničí volné radikály, které poškozují buňky, čímž hraje roli v prevenci rakoviny. Redukuje účinky LDL cholesterolu a zabraňuje tvorbě krevních sraženin, tím pomáhá při prevenci srdečních a cévních onemocnění včetně infarktu a mozkové mrtvice. Zlepšuje imunitní funkce organismu, pomáhá zneškodňovat toxiny z cigaretového kouře a dalších znečišťujících látek. Podporuje hojení ran a jizev.

ZINEK Zinek je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému – zvyšuje obranyschopnost organismu. Působí příznivě u lidí se sníženou funkcí štítné žlázy a u diabetiků. Pomáhá při hojení ran a udržuje zdravé vlasy. Pomáhá při léčbě hemeroidů, osteoporózy, chronického únavového syndromu a zánětlivých onemocnění střeva. Pomáhá při léčení mužské i ženské neplodnosti a je důležitý pro správnou činnost prostaty.

Další informace naleznete na www.eregma.cz

Soutěž o 2 balení Eregmy se serverem www.prozdravi.cz

Nyní máte jedinečnou šanci vyhrát přípravek Eregma v celkové hodnotě 580 Kč! Vyhrávají dvě vylosované čtenářky.

Soutěž je již uzavřena. Vyhrává angel a Renka.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V kolektivu patříte k největším tahounům a dokončujete veškeré úkoly. Máte totiž dar dotáhnout věci do zdárného konce, což se neobejde bez pochvaly a finančního bonusu od šéfa. Odměny vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme