Komentáře k článku zpět na článek

Suzukac 21. 11. 2018 | 12:16

@farah.farah: Bohuzial plny suhlas nikdy nemali stastne manzelstvo podla mna cely cas klamala manzela a hlavne seba islo jej o istoty ktore manzel maa je to smutne no vela vztahov tak funguje

Suzukac 21. 11. 2018 | 12:13

@Elynor: Je vidiet mila pani ze s podvadzanim mate bohate skusenosti! Bohuzial to nie je pochvala ked si myslite ze podvadzat je normalne boh ochranuj vasho manzela ak nejakeho mate

Elynor 22. 11. 2017 | 22:58

Jinak obecně já nemám nic proti milencům, jenom je potřeba to dělat diskrétně a s rozumem - pokud má být rodina a manželství zachováno. Samozřejmě pokud na tom dotyčné osobě nezáleží a je dobrodružné povahy, připravena přijmout důsledky svých činů, tak prima, budiž jí přáno, jenže z tohoto článku spíš vyplývá, že Erika tuhle dobrodružnou povahu nemá a že se to podle ní tak nějak stalo samo, jako by bez jejího přičinění.

Elynor 22. 11. 2017 | 22:50

lebahu: manžel vůbec nemusí být suchopárný, jenže - on je otec, a z této pozice musí ty děti vychovávat. Musí na ně být náročný, aby z nich jednou něco bylo. To strejda nemusí, ten může jen vymýšlet ty blbiny a vtípky, protože nemá žádnou zodpovědnost. Manžel a otec jaksi nemůže soutěžit se strejdou a bratrem, kdo bude víc hravý a veselý, a chtít to porovnávat je nesmysl, z toho musí vždycky ten manžel vyjít hůř. Ostatně v první řadě by měl ten úžasný strejda dělat blbiny a vtípky s jeho vlastními dětmi, které si dle článku taky nějaké pořídil. Ale tam se asi nepřetrhne. Aspoň se to nikde nezmiňuje, že by Eričiny děti měly vůbec nějaký kontakt se svými bratranci či sestřenicemi z bývalé rodiny "úžasného" strejdy. Takže možná strejda zas taková perla nebude. Jistě že je to především Erika, kdo měl "mít rozum", ona může ztratit všechno, její švagr nic, ten už od své rodiny zdrhnul, a že je za černou ovci, na to už je zvyklej. On se může sebrat a jít na druhej konec světa, když na to přijde, a hledat tam své štěstí. Erika může skončit s igelitkou obsahující pyžamo a kartáček na zuby za dveřma domu, čímž vezme její katalogová idylka za své definitivně. A to podle mě za to fakt nestojí.

Mata69 22. 11. 2017 | 20:47
lebahu 22. 11. 2017 | 18:36

Elynor: No jo, když ona si cíleně nehledala milence na sex, ona se nudí se suchopárným manželem a vlastnosti, které mu chybí (hravost, smysl pro humor...), tak našla u jeho bráchy. Jako já jí vcelku rozumím, že ten bratr může být naprosto okouzlující, ale je to situace totálně na houby a odnese to celá rodina... a nakonec všichni odsoudí ji, protože řeknou, že "ona je máma od dětí a ona měla mít rozum".

Elynor 22. 11. 2017 | 17:56

Betyyna: tak ale to si nevybereš - mstít se a vyhrožovat může jakýkoli milenec, nejen bohémský bratr. Jenže u bratra je to riziko výrazně vyšší. Koneckonců mstít se a vyhrožovat může i zhrzený manžel, až na to přijde, že bratr mu svedl ženu. I tchán a tchyně se můžou mstít a vyhrožovat, až aféra vejde ve všeobecnou známost Proto já taky prosazuju tu anonymitu - vybírat si milence tak, abych riskovala co nejméně, a držet ho daleko od rodiny a příbuzenstva. Ono to staré známé "co je v domě, není pro mě" je praxí ověřeno. Erice už to teďka nepomůže, ale jiné dámy by se snad mohly z toho příběhu poučit... jest to varovné memento, že i být nevěrná se musí umět, někdo na to má nadání od přírody, a někdo holt... no.

Betyyna 22. 11. 2017 | 13:37
Elynor 21. 11. 2017 | 23:11

Kdyby paní více četla, věděla by, že milenec se hledá zásadně co nejvzdálenější tomu prostředí, kde se ona běžně pohybuje. Nerizikovější milenci jsou: nadřízení v práci, kolegové v práci, příbuzní i v rámci širší rodiny, a u učitelek studenti, u studentek profesoři. U těchto případů mileneckých vztahů je průšvih skoro jistota. A švagr je taky příbuzný, byť je to v podstatě cizí chlap, a teoreticky to není nic proti ničemu. Ona nemůže vědět, kdy milého švagra napadne rozmáznout bráchovi o nos, že mu "přebral holku" - ono i když si bratři přeberou děvče ještě za svobodna, bývá to důvod k rozepři, natož když už je děvče manželka Chce-li si paní zachovat manželství, a je jedno, jestli z lásky, nebo pro peníze a majetek, nebo jako zázemí dětem, měla by to urychleně ukončit, a hlavně se postarat, aby nebyly žádné důkazy proti ní. Žádné SMS, fotky, videa, nahrávky, svědci... nic. Zamést stopy. A doufat. Bez rizika to nebude nikdy, ale aspoň je třeba ho minimalizovat. Plus si začít dělat plán B, pro případ, že to přece jenom praskne a manžel jí neuvěří, že je to jen pustá pomluva, protože ona by nikdy... a bude se chtít rozvádět on. A tam už jí neporadím, neb neznám poměry v domácnosti, to už si musí umět spočítat sama. Plyne z toho poučení - milenec zásadně z takových kruhů, aby ideálně o paní vůbec nic nevěděl kromě křestního jména (a ani to není nutné, může ji oslovovat "beruško").

farah.farah 21. 11. 2017 | 18:41

MNO..........paní si podle mne lže do kapsy. Manžela nijak zvlášť dle mého názoru nemiluje a ani nemají perfektní manželství jen jakousi velice kvalitní iluzi toho že tomu tak je. Zjevně jí něco chybělo a místo abx to řešlia s manželem a zkusila to najít s ním tak si prost doplňuje to, co jí chybí jinde. Nesoudím ji za to není první ani poslední ale nemá smysl si v tomto směru nalhávat cokoli o fuingujícím šťastnéím manželství......ej to jednoduchá vrovnice kdyby jí doma nic nechybělo a manžela opravdu milovala tak by se tohle nikdy nestalo. Mažel je zjevně pro ni poněkud nudný stereotypní brácha je dle všeho ro ni pocitově zajímavjší alfasamec než to, co má doma i když ví že perspektivní není.....mno co jí poradit .........jestli ví, že brýcha je neperspektivní a nechce vyloženě přesedlat k němu, a manželství chce zachovat, tak být jí tak koukám zkusit najít v manželství to co hledám jinde, promluvit si s manželem zkusit zažehnout znova tu jiskru a bráchu pustit k vodě. Tohle nemá šťastný konec a čím dýl to bude provozovat tím se násobí ryziko, že to praskne a ona pro pár chvilek potšení přijde o mnohem víc.

Zebruška 21. 11. 2017 | 17:00

Hm, takže se jim nestalo to, co mnoha párům - že najednou mají pocit, že si nestihli užít a začnou koukat kolem sebe po jiných, to je ale dobře, že si to paní myslí Přitom zrovna u ní nejde o nic jiného než o touhu užít si - vždyť sama píše, že se má fajn, má vše - práci, děti, milujícího manžela, zajištěné bydlení, spokojený život... To, co dělá, je (jak by řekla kdysi moje babička) obyčejná "rozežranost", čili čím líp se mám, tím víc chci. Paní schází dobrodružství, škoda jen, že její naplněné dobrodružství může zničit celou rodinu a zkazit vzájemné vztahy jak v její rodině, tak v rodině jejího muže a jejího milence. Nemůžu si pomoct, ale lidé jako ona by zasloužili jedině..... víte co Je jediná rada - vzpamatovat se a přestat si užívat se švagrem.

ReaC 21. 11. 2017 | 15:58

Nevěra s někým z partnerovy rodiny by měla být opravdu tabu a z téhle situace není jednoduché se dostat. Ovšem chápu, že někdy je oboustranná přitažlivost větší, než hrozba možných důsledků a člověk se zachová bezohledně. Udělala jsem kdysi stejnou hloupost, dokázali jsme to časem "skončit a zapomenout", ale je to strašně těžké..

Mata69 21. 11. 2017 | 12:49

Rambíša: největší trest by to nebyl pro ní, ale pro děti, manžela a s dopadem na celý zbytek rodiny (rodiče). Za co by byli trestáni oni?

Mata69 21. 11. 2017 | 12:48

Já se obávám, že toho švagr nechá ve chvíli, kdy se to provalí a rodina bude v troskách. Dle popisu jeho osobnosti bych tipla, že uteče. Zanechat této nevěry bude čistě na Erice. Měla by se vážně probrat.

mambule 21. 11. 2017 | 12:23

Rambíša: Proč přejete paní takový trest? Uvědomila si, že dělá hloupost a to bývá prvním krokem k rozhodnutí té hlouposti zanechat. Já jí přeju, aby tímto směrem uvažování pokračovala a přestala se se švagrem scházet. Případně, aby toho sám brzy nechal - což se taky může stát, a ona aby místo ukřivděnosti měla z tohoto nejsnadnějšího řešení radost.

Rambíša 21. 11. 2017 | 11:11

Paní se začala nudit,tak si tedy užívá....Přála bych jí,aby se vše vyzradilo,manžel se s ní rozvedl,a ona si může s nespolehlivým bohémem konečně užívat! Myslím,že ji to přestane velice brzy bavit,protože bratr si zase najde nějakou jinou,a paní zůstanou jen oči pro pláč!

Mata69 21. 11. 2017 | 10:37

Co na tohle říci? Píše o idylce, o tom, jak manžela hrozně miluje, jak se mají dobře, a přitom se tahá s jeho bráchou a "neumí s tím přestat". Nechci být sprostá, tak nenapíšu co si o tom myslím. A jen tak na okraj, jakého věku konkrétně jsou "odrůstající "děti? Já bych to viděla na cca 15 a více let, pak ale bych chtěla vidět tyto děti jak je pobaví sluníčko z rozliteho džusu, jak se vrhají strejdovi kolem krku a jak dovádí se strejdou ve sněhu...podle popisu to vypadá spíš na malé děti, než na teenagery. No nic, paní dělá všechno pro to, aby tu "štastnou"rodinku zničila. Jestli se neprobere, přijde o všechno...a ublíží spoustě lidem.

Přečtěte si také

Horoskopy

Nový pracovní týden přinese lepší náladu, finanční šance a kreativní nápady. Díky svým blízkým a…

Nejčtenější články

Doporučujeme