Erotická masáž okoření milostné hrátky: Co vás může inspirovat napříč světem? | Foto: iStock

Foto: iStock

Erotická masáž okoření milostné hrátky: Co vás může inspirovat napříč světem?

Masáže patří mezi oblíbené způsoby relaxace a uvolnění. Pomáhají totiž jak fyzickému, tak psychickému zdraví. Kromě těch klasických existují i masáže erotické, které se hodí jako vzrušující předehra pro zpestření milování. Jak se tyto hrátky liší v různých státech po světě a kde najdete inspiraci?

Ve Švédsku sázejí na klasiku

Ve Švédsku lidé preferují klasickou masáž tak, jak ji známe nejčastěji. V západní kultuře je právě švédská masáž považována za běžnou, základní formu masáže. V dosavadní podobě se praktikuje už skoro dvě stě let, protože jde o oblíbenou zdravotní, ale i relaxační techniku, která vás dostane do pohody.

Kromě toho, že vám uleví od bolesti zad, ztuhlých a namožených svalů, pomůže také s uvolněním blokád bederní, hrudní a krční páteře. Pro zpříjemnění intimních chvil vám tak dobře poslouží i právě klasická masáž, a to váš partner zdaleka nemusí být profesionál. Vyzkoušet můžete i různé masážní aromatické oleje, které vám zlepší náladu a zároveň vás skvěle naladí.

Jak vypadají masáže podle tradiční čínské medicíny? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Japonsko: Kluzká a lechtivá masáž nuru

Prastarý erotický rituál původem z Japonska se nazývá takzvaná nuru masáž. Slovo „nuru“ znamená v japonštině „kluzký“. To znamená, že jde o masáž tělo na tělo, při které je cílem co největší fyzický kontakt. Osoba, která masíruje, tedy při masáži používá doslova celé tělo.

K této masáži se používá speciální nuru gel, který je vyráběný podle starodávných receptů. Jeho jméno je odvozeno podle jeho složení, obsahuje totiž mořskou řasu nori. Aby při dotyku těl nevznikalo žádné nepříjemné tření, musejí být během masírování nejen masér či masérka, ale i masírovaná osoba kompletně pomazáni gelem.

Pokračování 3 / 6

V Indii je populární tantrická joni a lingam masáž

Tantrická masáž je v posledních letech čím dál oblíbenější zejména pro svou smyslnost. Vyšla z tradiční staroindické tantrické filozofie. Jejím smyslem je poskytnout komplexní uvolnění, které vám pomůže se kompletně zrelaxovat. Klade si za cíl probudit ve vás vaši vlastní tělesnost, smyslnost a sexualitu.

„Součástí tantrické masáže mohou být i masáže intimních partií, tedy takzvané joni a lingam masáže. Joni v sanskrtu značí ženský pohlavní orgán, lingam orgán mužský. Při masáži se tak může dostavit i orgasmus, ten ale není primárním cílem. Tyto masáže se kromě požitku zaměřují také na zdraví intimních partií lidského těla,“ vysvětluje Adam Durčák z e-shopu Ruzovyslon.cz.

Pokračování 4 / 6

Masáž od robota

Nedáte moc klasickým masážím? Potom by se vám mohla zamlouvat masáž prováděná robotem. Terapeutickou masáž prováděnou robotkou jménem Emma si zájemci mohou vyzkoušet od roku 2017 v Singapuru. Mnozí technologičtí nadšenci by však (pokud si namísto stroje představují živého robota jako ze sci-fi filmu) mohli být při pohledu na strohé robotické rameno trochu zklamaní. Přesto jsou prováděné masáže kvalitní a zákazníci si je pochvalují. Přirovnávají je totiž ke zkušeným dotekům maséra. Pokročilé senzory na Emmině robotické ruce navíc dokážou změřit ztuhlost vašich svalů, podle které nastavují tempo a styl masáže.

Pokračování 5 / 6

Kaktusová masáž

Pod pojmem kaktusová hydratující masáž si asi většina lidí představí pichlavý a ne zrovna příjemný zážitek. To ale nehrozí. Sice se při ní skutečně využívá kaktusů, ale pouze jejich hladkých listů bez trnů. Pro masáž se využívají listy rostliny nazvané nopál neboli opuncie, které se ale předtím musí zbavit trnů.

Po odebrání ostnů se listy ohřejí v horké vodě, aby změkly. Na pokožku se přikládají rozříznuté, místem řezu se přiloží k pokožce. Listy nopálu mají totiž podobně blahodárné účinky jako rostlina aloe vera a gel uvnitř listů pokožku dokonale hydratuje a zjemňuje.

Pokračování 6 / 6

Odvážná hadí masáž

Pokud ráda experimentujete a zkoušíte něco odvážnějšího, neváhejte si zaletět na hadí masáž na Filipíny. V jedné z filipínských zoo se totiž můžete nechat namasírovat přímo od krajt tygrovaných. Jedná se o obrovské hady, kteří mohou dorůstat do délky až osmi metrů a vážit až sto kilo.

Zatímco někomu by se tento styl masáže mohl zdát poněkud nebezpečný, jeho fanoušci si ho pochvalují. Hadi se totiž podle nich pohybují stylem, který lidské ruce napodobit nedokážou. Údajně navíc nevadí, když se během provádění masáže trochu bojíte, protože vyplavený hormon adrenalin vás lépe uvolní a účinně zbaví stresu.

Doporučujeme

Články odjinud