Erotická masáž okoření milostné hrátky: Co vás může inspirovat napříč světem?

27. 9. 2022
Masáže patří mezi oblíbené způsoby relaxace a uvolnění. Pomáhají totiž jak fyzickému, tak psychickému zdraví. Kromě těch klasických existují i masáže erotické, které se hodí jako vzrušující předehra pro zpestření milování. Jak se tyto hrátky liší v různých státech po světě a kde najdete inspiraci?

Ve Švédsku sázejí na klasiku

Ve Švédsku lidé preferují klasickou masáž tak, jak ji známe nejčastěji. V západní kultuře je právě švédská masáž považována za běžnou, základní formu masáže. V dosavadní podobě se praktikuje už skoro dvě stě let, protože jde o oblíbenou zdravotní, ale i relaxační techniku, která vás dostane do pohody.

Kromě toho, že vám uleví od bolesti zad, ztuhlých a namožených svalů, pomůže také s uvolněním blokád bederní, hrudní a krční páteře. Pro zpříjemnění intimních chvil vám tak dobře poslouží i právě klasická masáž, a to váš partner zdaleka nemusí být profesionál. Vyzkoušet můžete i různé masážní aromatické oleje, které vám zlepší náladu a zároveň vás skvěle naladí.

Jak vypadají masáže podle tradiční čínské medicíny? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Venuše je v příznivém postavení k vašemu znamení, a proto se vám zadaří nejen při seznamování. Pokud jste se prozatím s nikým nesblížili, buďte ve střehu. První prosincové dny přejí…