Erotické adventní kalendáře: Jak si před Vánoci okořenit milostný život?

22. 11. 2022
Chcete si s partnerem zpříjemnit adventní období, a navíc okořenit svůj milostný život? Pak jsou pro vás jako dělané erotické adventní kalendáře, které jsou fenoménem současnosti. Co v nich najdete, kolik stojí a proč jsou tak oblíbené?

Erotický kalendář: Fenomén současnosti

V erotickém kalendáři na vás obvykle čeká dvacet čtyři pikantních překvapení. Každý den v něm můžete objevit něco, co vám poskytne nečekané zážitky. I když zrovna nemáte partnera, se kterým byste mohla erotické chvíle sdílet, udělá vám erotický adventní kalendář radost. Hodí se totiž nejen pro páry, ale i pro nezadané.

Jak si doma vyrobit vlastní adventní kalendář? Podívejte se na video:

Variace dětského překvapení pro dospělé

Poslední dobou se výrobci adventních kalendářů začali více soustředit na cílové skupiny a oblíbené kalendáře původně vyráběné pouze se sladkostmi pro děti tak nahradily ty specializované, určené navíc jen pro dospělé. A protože milostný život si každý občas rád trochu okoření, erotické adventní kalendáře mezi nimi nemohly chybět. Barevná okénka ukrývající luxusní edice rozmanitých předmětů pro erotické hrátky se staly hitem současnosti.

Co vše na vás v kalendáři čeká?

Při otevírání erotického adventního kalendáře odhalíte smyslná překvapení na každý den. Většina z nich obsahuje sexuální hračky, lubrikanty, kondomy, pomůcky pro sexuální hrátky nebo také spodní prádlo. Jelikož jednotlivé kousky v kalendáři stojí i samostatně víc než obyčejná čokoláda, počítejte s tím, že si za hravou nadílku připlatíte. Cena se obvykle pohybuje od tisíce korun a výše.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Pokud vás přepadne plačtivá nálada, tak se jí poddejte, nicméně s ní neobtěžujte okolí. Jedná se o krátkodobou záležitost a zbytečně byste se ztrapnili. Jinak jste totiž nad věcí a…