Erotický horoskop na leden: Lvi pozor na nevěru, Raci chtějí změnu

2. 1. 2018
Erotický horoskop na leden: Lvi pozor na nevěru, Raci chtějí změnu
Dobrodružství? Ani náhodou! Nezávazný románek? To už vůbec ne! Venuše, která má lásku pod palcem, se až do 18. ledna pohybuje Kozorohem a bude vás nutit, abyste k erotikou vonícím záležitostem přistupovala velice rozumně. To, že se pak Venuše přesune do Vodnáře, na situaci nic nezmění. Místo vášní dáte přednost citům, které jsou založené na přátelství.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

I když byste každému přísahala, že se ve vztahu projevujete naprosto neproblematicky, je lednová situace daleko složitější. Mars prochází Štírem a vy pociťujete nezvyklou žárlivost. Přerůst přes hlavu vám může zejména na plesech a večírcích. Mohla byste se sice skvěle bavit, ale místo toho si hlídáte partnera a kontrolujete, zda se náhodou nechová nějak moc odvázaně.

Potvory, kterých je mezi vašimi kamarádkami i kolegyněmi množství větší než malé, si toho všimnou a hned vás začnou provokovat. Opravdu jim chcete sloužit jako zdroj zábavy? Nebylo by lepší, kdybyste na žárlivost zapomněla a bavila se stejně dobře jako partner?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v negativní konstelaci k vašemu znamení, což neslibuje dobrou náladu ani vstřícné komunikativní schopnosti. Kdybyste mohli odpočívat podle svého gusta a naplánovat si víkend bez…