Erotický horoskop na listopad: Kozorozi, pozor na nevěru, Lvi jsou k sežrání

Erotický horoskop na listopad: Kozorozi, pozor na nevěru, Lvi jsou k sežrání

Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v lásce v listopadu 2018? Poddáme se podzimnímu románku, nebo prohloubíme svůj trvalý vztah?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V milostném životě se pokuste zkrotit své vášně a nechtějte zázraky na počkání. Věřte tomu, že na to nejlepší se vyplatí počkat. Unáhleností byste si jen pošlapali své štěstí. Což platí i pro nezadané!

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. - 21. 5.)

První listopadový týden dá zabrat zadaným Býkům. Nejradši byste hodili vidle do žita a začali znovu s jiným člověkem. Zakousněte se a vydržte. Ještě pár dní a své partnerství uvidíte v jiném světle.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Afrodíté se snaží být nápomocná ve všech životních oblastech, nejcitelnější to je samozřejmě v lásce. Říká se, věř a víra tvá tě uzdraví. Kolem 14. listopadu budete víru v lepší zítřky potřebovat.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nezadaní musí nové seznámení nechat až pod stromeček. Afrodíté se k čerstvým vztahům nestaví přívětivě. Počáteční okouzlení vystřídá vystřízlivění, kdy z očí z minuty na minutu sklouznou růžové brýle.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Afrodíté zesiluje váš sex-appeal a pro opačné pohlaví jste doslova k nakousnutí. Pokud přemýšlíte, kde naleznout spřízněnou duši, vyrazte za vzděláním. Co takhle přihlásit se na kurz cizího jazyka?

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Milostné trable neřešíte s horkou hlavou, ale snažíte se do nich zapojit racionální uvažování. To je báječná zpráva, díky níž se častější neshody s partnerem obejdou bez citového vydírání a podobně.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se proměnit sny ve skutečnost! Milostné otěže držíte ve svých drápech a je na vás, jak s nimi naložíte. Byla by škoda strávit takový příznivý čas před televizní obrazovkou. Láska číhá jinde.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Spřízněná duše se pohybuje blízko! Stačí dělat, co vás baví a naplňuje. Díky tomu najdete člověka, s nímž vás budou pojit životní ideály. Zadaní by měli věřit, že citové ochlazení nebude trvat dlouho.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zatímco do 14. listopadu jste veselými společníky, pohodovými partnery i přitažlivými milenci, ve druhé půli měsíce se tato přízeň zlomí. Ukazujete spíše své slabší stránky jako třeba žárlivost.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ani dlouholeté vztahy nemají na růžích ustláno. Na partnerovi můžete objevit vlastnost, která vás odrazuje od společné budoucnosti. Dost možná se k vám donesou informace ohledně jeho či její nevěry.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zatímco nezadaným slibuje vesmír osudové setkání, Vodnáři ve vztahu se mohou těšit na prohloubení vzájemných citů. U svého partnera objevíte vzácné vlastnosti, které jdou v dnešním světě těžko pohledat.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebojte se pustit ke slovu svou pověstnou intuici. Ta vás ubrání od známostí, které jsou sice velice intenzivní, avšak nikam nevedou. Byla by škoda vsadit v tak příznivý okamžik na špatného koně.

Doporučujeme

Články odjinud