Erotický horoskop na prosinec : Kdo si může dovolit něveru?

30. 11. 2017
Erotický horoskop na prosinec : Kdo si může dovolit něveru?
Vzhledem k tomu, že erotiku ovlivňuje ze všeho nejvíce Venuše ze Střelce, budou se dít věci! I ti, kteří obvykle o tom, komu a jak projeví svou přízeň, přemýšlejí, se nyní vrhají do dobrodružství způsobem, který by jindy sami označili jako silně riskantní. Podlehnete aktuálním planetárním trendům, nebo se budete alespoň snažit odolat?

Beran (21.3. - 20.4.)

Ohledně práce můžete mít sice ta nejskvělejší předsevzetí, ale nakonec všechno dopadne jinak. Vaší pozornost si stáhne Venuše, která se až do 25. prosince nachází ve Střelci. Uchazečů o vaši přízeň bude spousta! Vy pak nebudete vědět, zda si jednoho nechat a zbytek pominout, nebo zda využít trochu odvázané nálady, která z planetárních energií pramení, a pohrávat si se všemi. To, že vás druhá možnost láká daleko víc, je naprosto samozřejmé. Musíte si však uvědomit, že se koncem roku situace zásadně změní. To, co se zdálo zkraje jako rozumné, může pak mít dost problematický dopad.

Váš Éros :

Když se už rozhodnete, že si ke svému aktuálnímu partnerovi pořídíte i někoho pro občerstvení, musíte se alespoň chovat rozumně. Dbejte na to, aby se tito dva dotyční nikdy nepotkali. Kdyby ani nevěděli, že ten druhý vůbec existuje, bylo by to optimální!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Aktuálně se vám nedaří v práci ani ve financích, nicméně to neprožíváte. Povinnosti plníte a připomínky nadřízeného už si neberete osobně. V duchu si říkáte, kdy k vám připluje štěstí a…

Nejčtenější články

Doporučujeme