Erotický horoskop na srpen: Štěstí pro Berany, Raci budou aktivní

30. 7. 2017
Erotický horoskop na srpen: Štěstí pro Berany, Raci budou aktivní
Co čeká které znamení zvěrokruhu ve žhavém srpnu ať už v manželství nebo v mileneckém vztahu? Přečtěte si, na co se můžete těšit plus na odlehčení pro každé znamení jeden erotický vtip, kterým můžete pobavit svého partnera.

Beran (21.3. - 20.4.)

Váš partner má rád dlouhé, intenzivní milostné hry, při nichž zvyšuje tempo tak, aby si vás potom vzal stylem pejska, tedy zezadu, nebo klasicky po misionářsku. A že je to klišé? Nevěšte hlavu. Muž, který miluje klasiku, je přesto neuvěřitelný romantik. Potrpí si na domácí pohodu, rád má ve všem řád a bývá většinou věrný. Tak co chcete víc?

Váš Éros: Manželé se po čtyřiceti letech vydají po místech, která navštívili o svých líbánkách. Večer jedou venkovskou krajinou, sluníčko zapadá, romantická nálada a žena povídá: "Miláčku, zastav a pojď udělat to samé jako před čtyřiceti lety." Muž zastaví a vášnivě ženu opře o plot. Vypukne vášnivé milování. Když pak oba sedí v autě, manžel prohlásí: "Tedy, drahá, co se pamatuji, nikdy jsme se tak vášnivě nemilovali." "No jo, ale tenkrát ten plot nebyl elektrickej!"

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v negativní konstelaci k vašemu znamení, což neslibuje dobrou náladu ani vstřícné komunikativní schopnosti. Kdybyste mohli odpočívat podle svého gusta a naplánovat si víkend bez…