Komentáře k článku zpět na článek

Noral 25. 7. 2020 | 07:56

Článek jsem nečetla-jen mne zaujal nadpis.
Takže reaguji jen na něj:mám povolání ,kdy jsem přišla do styku s převážně ženami./už ho nedělám/,a za tu dobu mé praxe jsem nasbírala spoustu poznatků co se týká mužů a jejich chování k ženám.Hodně žen se svěří,takže je zajímavé vypozorovat chování mužů když praskne jejich nevěra.Několik žen mi řeklo že je manžel začal mlátit když vyšlo najevo že mají milenku,další zase že manžel to nepovažoval za problém,měl názor takový že se nechce rozvádět,ale manželka at mu toleruje milenku,prý tak žije mnoho lidí,další zase sliboval,plakal prosil o odpuštění,že vztah s milenkou ukončí,ale samozřejmě neukončil.Žádný se ale dobrovolně neodstěhoval,proč taky,doma veškerý servis,proč by to dělal.Inu,muži.

banany 19. 7. 2020 | 16:07
Elynor 19. 7. 2020 | 11:39

Jsem se koukla, kdy má svátek Magda. Je to 22.7. - a pán se oblékal do kabátu? V červenci? Kdy naposled byla v červenci zima taková, aby to bylo na kabát? No a s tím telefonem je to vlastně taky divné - přece nejen chytré, ale i obyčejné tlačítkové telefony se běžně zamykají... takže by to nemělo být tak snadné zvednout cizí telefon? Tedy zvednout ano, ale uvést v činnost Navíc teda když budu jako milenka někde tajně s milencem, určitě bych při té příležitosti zvedala jeho telefon hlavně nenápadně, že? To je příběh jako noha. Ještě že to čtu u jídla, jinak by to byla ztráta času.

Elynor 19. 7. 2020 | 09:05

V celém příběhu není jediný důkaz, že ta údajná milenka byla skutečně milenka. To, že jednou zvedla soukromý telefon, za důkaz považovat nelze. Mnohokrát jsem zde četla, jak lidi bez zábran zvedají cizí telefony, ačkoli to osobně považuji za podivné a nepřijatelné, a pracky urazím každému, kdo by bez dovolení sáhl na můj telefon, taktéž i počítač, papírové dopisy, zubní kartáček a vibrátor Ale to je vedlejší. Podle mě je to další stíhačka, která chlapovi nedala pokoj, dokud od ní neodešel, aby měl svatý klid a pokoj. Už ty dotazy "řekni mi..." No a že jí kamarádka - fakt kamarádka? - řekla, že manžel má milenku, to je klišé, tomu se taky věřit nedá. Takovéhle "kamarádky", které škodolibě vyslepičí každý drb, ke kterému se dostanou, to se nedá brát vážně. Ale tak vlastně o nic nejde. Děti neměli, byt si patrně nějak vypořádali, a pro pána to vcelku happyend je.

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto období máte pocit, že překonáte všechny překážky, které vám život připraví. Nevěříte na šťastné…

Nejčtenější články

Doporučujeme