EVA (37): Přebrala jsem jí snoubence, dnes jsme kamarádky na život a na smrt

3 komentáře

Elynor
17. ledna 2022 • 8:12

Tak ona "v šoku" volala kamarádku, se kterou už více než dva roky nebyla vůbec v kontaktu. Ale přesně věděla, že ta kamarádka změnila práci a odstěhovala se... a znala její telefonní číslo. Takže to s tím přerušováním kontaktů zjevně nebylo tak horké. A to neměla nikoho jiného, komu by v šoku volala? Podivné. No a kamarádka se hned mohla přetrhnout samou snahou shánět Evě byt a pomáhat jí rozbít rodinu a opustit manžela, dítě připravit o otce... fakt moc pěkné. To je kamarádství za všechny prachy, se mi zdá. No a dvakrát jsem se dívala, kolik je Evě let, je fakt, že příběh je z minulosti, ale pořád jí bylo zřejmě víc než 30, ale chování v příběhu měla jako čerstvá sedmnáctka. Jedním slovem telecí. Ale ten mladík byl údajně nedozrálý. Podle mě si mohli podat ruce, jaká šla, takového potkala.

Ctenarka
7. února 2023 • 23:46

@Elynor: tak rozbila rodinu a vzala mu dite, jo :achjo: no ja jsem cetla, ze ji mesice zahybal a o dite potom nemel zajem. Kravo

Dáša
17. ledna 2022 • 1:20

A pointa? Tak si dvě kamarádky narazili děvkaře a jedna si s ním dokonce pořídila dítě. Takových případů jsou tisíce. Nevím, co jako čekala, když jí klidně sbalil ještě v době, kdy chodil s její kámoškou.

Doporučujeme

Články odjinud