Komentáře k článku zpět na článek

SandraN 20. 7. 2017 | 10:38

Klidně si tu lásku užívejte. Práci a bydlení v Čechách ale rozhodně nepouštějte. Nic Vám nebrání, abyste si vzala neplacené volno, pokud Vám je v práci dají, delší, než pár dní dovolené, a zkusila tam žít a pracovat. Jenom tak poznáte, jestli byste neudělala chybu. Tomu pánovi nemusíte říkat, že si byt ponecháte za každou cenu. Můžete jej pronajmout na dobu určitou, ale rozhodně se Vám vyplatí to zkusit takhle nanečisto. Než potom být odkázaná na člověka v cizí zemi, kterého, ať se Vám můj názor už líbí nebo ne, vpodstatě neznáte. Tady jste si něco vybudovala, máte tu zázemí, tam nebudete znamenat nic, budete jen ta, co se přistěhovala za letní láskou. Muži z exotické země to vidí velice jednoduše: přistěhuj se. Sami se nehnou. Myslí si, že by se bez nich tam u nich neobešli? Měla jsem možnost se hnout, byť jen tady u nás. Pěkně jsem si ponechala svoje bydlení. Bývalý přítel byl dotčený. Oni nás potřebují takříkajíc mít k sobě připoutané. Ale žít single má fakt svoje výhody. Co s ekomu zpovídat, proč jsem musela zůstat déle v práci a s kým že jsem se to při nákupu zakecala. Je mi sice o generaci víc, ale ne. Zůstávám u setkávání a vyhovuje mi to.

farah.farah 18. 7. 2017 | 16:52

Tak z jedné strany vše je možné i to že letní románek přeroste v něco víc, ale...viděli se dohromady jen pár dní z toho se podle mne nedá ještě usoudit na víc než na zamilovanost.psát si milostné SMSky přes whatsup ...to je takováý iluze vztahu to není úplně opravdové a dá se na tom krásdně ulítat.člověk si tam přidá svůj tón svou představu.tak že prodle mne je relevantní jen ten čas kdy byli skutečnš spolunebo si telewfonovali.spaní je jen tkaová udržovačka. Což oto mezinárodní vztahy existují a tohle může být jeden z ncih. Ale né každý je nastaven tak, aby se mu dobře žilo v cizí zemi. Mnohých se pak stýská nezvyknou si na jiný rytmust a odlišné sociální zvyklosti. Každpoádně pokud je schopná si tam najít práci tak ať to zkusí ale na jejím mýstě bych si to snažila zařídit tak abych tam na něm nebyla závyslá, najít si práci pokud možno v mém oboru nebo to pojmout jako půl roku se učím španělsky,,každopádně pojmout to tak abychg nelitovala že jsem jela, kdyby ten vztah neklapnul, prostě nebýt jen ocásek co se na něj nalepí a nemůže se dočkat až přijde z práce a udělá si na mne čas... No a pak se uvidí, bude se jí tam líbit bude se jí líbit s ním...to už se holt pozná a když ne tak bude o docela zajímavou zkušenost bohatší.

Rambíša 18. 7. 2017 | 14:18

Něco jako "plážoví inženýři" kdysi v Bulharsku....Mnohá děva si dovezla od moře nečekaný dáreček v podobě dítka,a pak se nedal tatíček sehnat ani přes červený kříž...Jen ať si s pánem užije,i kdyby to bylo jen dočasné,tak jí zážitky nikdo nevezme.

Elynor 18. 7. 2017 | 11:42

lebahu: no jo, ale ono se píše, že se jí plaší biologické hodiny. A je jí 38 let. Carlos je jejími slovy řečeno "postarší týpek" - že by stál o to pořídit si mimino? A ona na něm bude ve Španělsku závislá - neumí jazyk, takže jak se tam asi uživí, i kdyby dítě neměla? Pověsí se mu na krk, a to Carlose rychle přestane bavit. Maximálně by mohla dělat servírku v jeho kavárně. Ale to je pořád závislý vztah. V cizí zemi, bez jasné představy, co tam budu dělat, do toho bych šla jen v případě, že hledám dobrodružství, ne v případě, že se už zoufale chci vdát a mít rodinu.

Armana 18. 7. 2017 | 11:10

Myslela jsem že by Eva ve svém věku už měla být rozumná. Letní láska, okouzlení, jak dlouho vydrží? Co spolu prožili? Pár bezstarostných večerů, nic víc. Jak by se asi oba chovali v běžném pracovním životě?
Kdo ví kolik těch "Eviček" ten okouzlující Španěl má!

Mata69 18. 7. 2017 | 10:33

Zajímavá je ta informace, že v "běžném" životě není schopna se seznámit, jakože na to nemá čas, je nevrlá, zaneprázdněná, ale na dovolené - kdy je uvolněná, tak ano. A myslí si, že je schopna v tom běžném (hektickém) životě fungovat i s partnerem? Nebo na něj nebude mít čas?

ruzickaa 18. 7. 2017 | 08:50
lebahu 18. 7. 2017 | 07:08

Kdo nic nedělá, nic nepokazí. Co vám brání to vyzkoušet? Buď to vyjde a nebo ne (tak jako s kterýmkoliv jiným chlápkem).
Jasně, je toho moc k řešení: práce, jazyková bariéra, možné závazky tady (dům, byt, hypotéka), jiné zvyklosti... Možná zvítězí strach, pohodlnost, "zdravý rozum"... ale litovat se má jenom věcí, který člověk neudělal.

mambule 18. 7. 2017 | 06:55

Co takhle zkusit zajet na Mácháč, když dokážete zmámit muže jen na dovolené? Pak by odpadly ty starosti hodné Havlíčkovy cesty do Brixenu ;^)

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále pracovního týdne je tady a vy jen s velkými problémy zakončujete směnu. Prostě se nemůžete…

Nejčtenější články

Doporučujeme