Komentáře k článku zpět na článek

farah.farah 9. 8. 2017 | 13:47
Elynor 8. 8. 2017 | 20:22
farah.farah 8. 8. 2017 | 17:15

Mne na celém příběhu asi nejvíc zaráží to že si sekretářka byla jistá že otcem je on...napadá mne jediná možnost této jistoty a to že se snoubencem poctivě čekala na "až po svatbě"........upřímně pokud ano a on si ji s vědomím toho všeho přesto vzal tak je buďs opravdovýk křesťan co umí odpouštět a nebo trouba...........doufám raději v to první. Odpustit jednorázovku co byla před 10 lety asi není až tak těžké, i když z toho byl potomek, což to poněkud komplikuje, ale ve výsledku dítě má plnohodnotnou rodinu po manželovi nic nechtějí a jestli je to celé o tom že jsou s tím všichni OK proč ne...........jen si říkám, jestli ta holčička opravdu potřebuje informaci že její táta není její biologický otec.........otázkou je, kdy jí to říct.podle mne pokud chtěli být upřímní měli jí to říct už jako malé, kdy to dítrě vezme prostě jako normální fakt že to tak je, teď před pubertou je to tedy dost pitomý věk na takovouhle informaci.....

farah.farah 8. 8. 2017 | 17:07

Zebruška: tak dobré vztahy ještě neznamenají že spolu musí lidé nutně spát...mne by tedy samotný fakt že chlap ví že je to slušně vychovaná zasnoubenáí katolička neuváděl v podezření, že spolu něco mají.

frakira 8. 8. 2017 | 08:44

Zebruška: já se o takových věcech bavila běžně i na některých pracovních pohovorech, tedy s úplně cizími lidmi - nějak jsme k tomu došli a nikdo s tím nikdy neměl problém. V jakém je člověk stavu, v co věří, nebo kolik má dětí nejsou podle mě nijak velice osobní informace a já je znám i o kolezích, u kterých si nepamatuji ani jména.Co se testů odcovství týče - myslím, že bych je nepotřebovala, kdybych viděla, že dítko vypadá jako manžel.

Zebruška 8. 8. 2017 | 01:13

Jinak mě zase na článku zaujalo, kolik podrobností o asistence svého muže paní věděla (asi teda od něj) - že je zasnoubená, věřící katolička... Mno, už z toho muselo být paní jasné, že má se svou asistentkou pan šéf velmi dobré vztahy, ne? Když spolu vedou takto osobní rozhovory... Já třeba jsem takové informace ze svého soukromého života šéfovi nikdy nevykládala (a ani si to neumím představit) Ale je fakt, že jsem nedělala nikdy asistentku, tak možná to je normální, nevím...

Zebruška 8. 8. 2017 | 01:07

iva14: na psaní podobných článků obvykle není potřeba VŠ a na internetové psaní ji ani nikdo nevyžaduje - ostatně psaní podobných článků na weby bývá tak mizerně placené, že to lze považovat spíše za drobný přivýdělek, a tudíž by na to ani žádného "spisovatele" nesehnali...

iva14 7. 8. 2017 | 19:25

monada: Domnívám se, že máš pravdu. Je to pořád dokola, jako z Harlekýnek, jen se změní jména event. věkNejhorší je, že dnes se tímto stylem psaní "vymazávají mozky", lidé přestávají myslet. A autoři podobných nesmyslů umí držet tužku, tak píší.
Ty články jsou tak pitomé /pardon/, že zůstává rozum stát.
Nejhorší na tom je, že všichni se pyšní náročným studiem VŠ - úroveň škol je známá.
Redakce by se měla zamyslet nad kvalitním obsazením pracovníků.

Emese 7. 8. 2017 | 12:38

No, když pominu jiné chyby, o kterých psali čtenáři už pode mnou, tak už ta "nevlastní" sestra mě tahá za oči... Pokud mají stejného otce, je to VLASTNÍ sourozenec.

Mata69 6. 8. 2017 | 21:53

Vážení v redakci, nejdříve si srovnejte kolik kolik je hrdince v článku vlastně let, jestli má dceru nebo syna. A co jako chce manžel řešit, když to dítko má v rodném listě toho manžela té věřící sekretářky? Co vlastně chtějí všichni řešit? A že ti dva rádoby sourozenci že sebe budou jednou odvázaní? To už je fakt úlet....

monada 6. 8. 2017 | 21:25
iva14 6. 8. 2017 | 19:28

Redakce píše čím dál víc trapnější články. Nějak dost nesrovnalostí, ale to se stává tradicí, připomínky píše Elynor i mina0405. Je zde uváděno, že Eva byla s kamarádkou na Šumavě a s malou - dítětem. Podle článku porodila syna ???
Mám dojem, že v redakci také působí rychle vystudované VŠ.

mina0405 6. 8. 2017 | 11:15

Elynor: to sice máte pravdu,ale mě přijde,že si to paní Eva maluje růžově proto,aby z toho nezcvokla..Co má s danou situací dělat?Užírat se?Zas ji chápu,že se snaží na věc koukat pozitivně..Ale s tím testem otcovství souhlasím.Klidně to dítě nemusí být jeho.

Elynor 6. 8. 2017 | 08:10

No tak paní Evě není 38, jak tvrdí titulek, ale 40, podle toho, co se píše v textu. Druhak dříve, než se manžel nechá uvrtat do nějakých závazků, měl by si ověřit, že skutečně je otcem toho druhého dítěte. Věřící slečna asistentka na něj klidně mohla hodit nějaký jiný svůj úlet, nebo to dítě klidně může mít se snoubencem, to, že ona si je "jistá", nic neznamená. Ale to měl pán udělat ještě předtím, než s tím přišel za manželkou, mohl jí to možná ušetřit. Ostatně nevěřím na svědomí - spíš ta asistentka přišla s nějakým požadavkem. Nebo její snoubenec, nyní již manžel, dostal nápad, jak by se to dalo využít. Rozhodně bych nejásala, že má syn nevlastní sestru, a že mezi nimi jednou zavládnou radostné sourozenecké vztahy - pokud se to potvrdí, čestný muž by se měl zachovat k potomkovi, a postarat se o něj v rámci otcovské povinnosti. Ale nic víc bych asi nečekala. Vize, že Honzíček má sestřičku, mi přijde dost naivní a je to spíš časovaná bomba do vztahů v obou rodinách.

Přečtěte si také

Horoskopy

Bylo by dobré se podívat na jedince, kteří dosáhli v práci takové mety, k jaké i vy směřujete.…

Nejčtenější články