EVA (40): Šílím z kolegyně. Její otázky, urážky a posedlost mou osobou mě přivedou do blázince!

25 komentářů

Marie
7. prosince • 15:14

když vás pořád irituje sprostě bych ji odpálkovala

Monika
12. prosince • 17:55

@Marie: To přesně dělá a nepomáhá to.

Jjj
13. prosince • 9:35

@Monika: Asi sprostotě nerozumí. Někteří lidi nejsou schopní vnímat jenom to na povrchu. Nemají tu schopnost. Nebo k nim byl v dětství sprostej někdo, o kom věděli, že je má ve skutefnosti rád. Takoví lidi pak znají dvě roviny sprostoty a nikdy si nejsou jistí, na kterou právě narazili.Zbývá už jenom říct to narovinu, nebo násilí. Nebo čekat, až se kolegyně vzpamatuje sama. Obecně lidi často neustále opakujou to, co nefunguje. A přitom fungující řešení leží celou dobu před něma. Jako motorek na klíček.

Yarda
3. prosince • 16:18

Když jsem ještě pracoval a dostal jsem povolávací rozkaz k nástupu do lázní, obešel jsem firmu, jestli po mně někdo něco chce, tak hned nebo až za tři neděle, jedna začala rejt: "No jo, lázně, flákat se, obrážet bary, špásovat s paničkama", odvětil jsem: "Paní...vy jste už určitě v lázních byla, z vás mluví zkušenost".
Nebo třeba se dá odpovědět: "Jestli chcete rejt, tak jděte do Malína rejt křen".

SandraN
3. prosince • 22:20

@Yarda: Lidi prostě jsou potvory. Byla jsem na srazu, kde se přetřásaly lázně. A jedna, která věděla, že jsem lázně po vážné nemoci dostala, do mě přede všemi začala rýt taky. Kdybych byla mrcha, řekla bych, nezáviď, pořiď si rakovinu a taky ti je napíšou. Úplně nejlepší na tom bylo, že zrovna tahle kolegyně si celé manželství dělala, co chtěla. Ta mě kdykoli strčí do kapsy i bez těch lázní.

Eva
1. prosince • 18:57

Na každého něco platí. I na tuhle kolegyni. Musíte na to přijít. Jinak vás vydeptá, protože ve vás asi objevila hromosvod svých nálad a nápadů, koho dneska dožrat. Takže až zase otevře tu svou nevymáchanou hubu, setřít ji tak, že nepopadne dech. Třeba: tuhle mě zastavil známý a ptal se, co je to za milou osobu, která sedí u mě v kanclu. Nebo: ano, potom se jako vrata od chlivka, protože mám prasečí chřipku. A taky: třicátého jsou u nás čarodějnice, budeš chtít půjčit koště, nebo sis ho už opravila? V červnu: prý jsi dala výpověď a chceš jít pracovat do polepšovny? Na začátku prosince: zítra chodí čerti, tak snad abys radši mlčela. Já tu tvou práci navíc dělat nehodlám.. Ano, jsem zpocená, jsem nemocná, odcházím si pro neschopenku. Pokud půjdete za šéfem, můžete
se jen zesměšnit. Vy musíte zvrátit veřejné mínění, aby bylo při vás. Vy musíte zesměšnit ji.

F-35 v roce 2069
1. prosince • 11:19

Věděl jsi, že jsem stíhačka. Řekla jsem ti to. S tím jsi do toho šel.

Vlado Dobrovodný
1. prosince • 10:09

Je krásná a hloupá je v mládí svých let, ještě neví jak podvádí svět.

Dr. Cynický
1. prosince • 9:59

Myslím, že Eva je v přechodu, když řeší takové kokotiny.

Bůů
1. prosince • 10:11

@Dr. Cynický: Nevláčejste prosím bahnem jméno člověka, kterýho dohnal svět, kterej se změnil.

Liz
1. prosince • 10:33

@Bůů: Taky si nejsem jistá, jestli se součet psychické újmy těch poškozených rovná aspoň desetině toho co pan Cimický kvůli tomu zažívá. Jestli tu náhodou nebyla porušena zásada přiměřenosti. Protože být povalena obejmuta a líbána mužem, o kterého nestojím je určitě hodně nepříjemné. Ale že by z toho mohlo být doživotní trauma? No nevím. Ano způšobil dotyčným šok, ano zničil jejich důvěru v lékařskou autoritu, ale lékařům by se moc důvěřovat nemělo. Protože čím víc se někdo cítí bohorovně, tím víc a větší dělá chyby. Ano zneužil postavení lékaře, ano měla by mu být zakázána práce s ženami a dětmi. Ale to by myslím mohlo stačit. Tak to je prasák no. Kterej chlap není.

Bůů
1. prosince • 11:12

@Liz: Já se zase těším, jak ti samí novináři a přichcálkové, kteří dneska v médiích lynčují sexuální predátory, budou za čtyřicet let stejně uvědoměle lynčovat levicové progresivisty za množství justičních omylů, které kdysi napáchali.

Vlado Dobrovodný
1. prosince • 11:13

@Bůů: Je krásná a hloupá je v mládí svých let, ještě neví jak podvádí svět.

Přednosta stanice
1. prosince • 10:03

@Dr. Cynický: Vy čtěte asi hodně komentářů na internetu, že? Kdyby se na nich měla umělá inteligence učit psát komentáře, a pak začala psát, vypadaly by její komentáře přesně jako ten váš. Tenhle vtípek už jsem četla tisíckrát.

Oliv
1. prosince • 9:28

Asi chcete slyšet, jak je ta paní hrozná. Ale ona k tomu má nějaký důvod. Možná jste jí ublížila. Nebo někdo jinej. Lidi jsou jako roboti ze skládky ze hry na ničení robotů ve filmu A.I. Umělá inteligence. Každej poškozenej jinak. A kodrcáme se dle svých možností k vzrušujícímu odpalu. Je na nás velice smutnej pohled. A vzbuzujeme lítost. Možná někde uvízla a volá o pomoc. Nebo se opila do němoty v parku v Hamburku. Nebo usla na pláži a najednou se začali všichni lidi zvedat a odcházet a ji nikdo neprobudil, a pak přišla tsunami. Všichni se přece staráme sami o sobe. Nikdo nemá povinnost ji upozornit. To jsou naši bližní. Takže jestli to chcete zastavit, tak ji obejměte a řekněte, že je důležitá a źe byste ji probudila, kdyby přišlo na věc. To vy jste ten, kdo jí ublížil anebo by aspoň ublížil, kdyby měl příležitost.

Liz
1. prosince • 10:42

@Oliv: No to si taky říkám jaká je asi německá definice znásilnění. Protože na Novinkách psali, že ta 15 letá holka z Hamburgu měla sperma devíti mužů na šatech. Což většinou nebývá cíl znásilnění, dostat sperma na šaty. Proto možná ty podmínky a osvobození. I když podmínka je podle mého názoru ten nejvíc zbytečnej trest. Povinně bych k ní ještě přidávala velké pokuty a nucené práce. A v tomhle případě i vyhoštění. Jenomže já bych vyhostila každého, kdo při źádosti o azyl nenakreslí karikaturu proroka Mohameda. A ty, co by ji nakreslili, ty bych rovnou zavřela, protože to jsou psychopati.

Jojo
1. prosince • 10:57

@Liz: Je to trochu jako když paní učitelka nechá Pepíčka roky zlobit, nic mu neřekne, nic mu nevytkne, nedá ani jednu poznámku, ani když zatahal Verunku za culík, ani když ukradne svačinu, ani když rozbije okno, apak ho v páté třídě najednou z ničeho nic pošle do polepšovny.

Jojo
1. prosince • 10:59

@Jojo: Teda, mluvím teď o kauze pana doktora Cimického.

Růža
1. prosince • 9:46

@Oliv: To znám. Jednou jsem byla s partou známých hrát volejbal. Spadla jsem tak nešikovně, že jsem si udělala otevřenou zlomeninu holenní kosti. Odplazila jsem se z hřiště, ani nepřestali hrát. Sama jsem si zavolala záchranku. Na Facebook pak večer vystavovali fotky ze zápasu (o mně ani zmínka) A měli hodně lajků a tři nové žádosti o přátelství.

Radek
1. prosince • 9:47

@Růža: A není to trestný čin, neposkytnutí první pomoci?

Andrejka
1. prosince • 9:48

@Radek: Není

Luxor
1. prosince • 9:10

Neříkejte to šéfovi.

Liz
1. prosince • 9:09

Život je větší, než tahle epizoda zvaná práce. Nebo aspoň mohl být.

Milouš
30. listopadu • 17:46

Poslat pokaždé do zádele a nebo ji ihned oplatit stejnou mincí.

Nofar
30. listopadu • 7:24

Na tuto dámu evidentně platí, že na hrubý pytel hrubá záplata.

Doporučujeme

Články odjinud