EVA (42): Na poslední chvíli jsem zrušila svatbu, vyděsily mě kamarádky

14 komentářů

Rambíša
12. ledna 2020 • 11:04

Já se tuhle vyděsila,když mne v noci ze spaní vzbudila podivná rána : spadl mi kámen ze srdce,že nemám žádné takovéhle "úžasné" kamarádky.

Elynor
15. ledna 2020 • 7:18

@Rambíša: :-))

Noral
10. ledna 2020 • 16:20

Cenzura by mě smázla,takže nic................jen něco slepicích si myslím.To nesmáznou. :-D :-D

dragondra
11. ledna 2020 • 16:04

@Noral: Copak,copak? Vždyť je u nás svoboda slova zaručena ústavou a cenzura nemá existovat. :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Mata69
9. ledna 2020 • 21:00

@helza: Řekla bych, že i poprvé by tvrdila, že ji svatbu nikdo nerozmluví, škoda, že to ty kámošky nezkusily i podruhé, pak bychom viděly :D

helza
10. ledna 2020 • 10:42

@Mata69: :-D :-D :-D

Karel2529
9. ledna 2020 • 15:10

Jak psala paní Elynor, v tomto příběhu může být rád pouze Erik. Paní Eva chtěla tu nejlepší svatbu, aby se vytáhla před kamarádkami. Ovlivněná od nich byla hned na začátků, že ony jsou vdané, tudíž ona musí taky. Pak se všichni opijí a kamarádky chtějí volnost, tak chce najednou paní Eva také volnost. Asi nemá schopnost vlastního myšlení. Ale ještě hloupěji mi zní, že tu svatbu plánovali rok předem, ale pak paní Eva dostala nějakou nabídku práce a svatba už ji nezajímala. Nedivím se, že pak ji ten muž opustil. Asi nikoho by nebavilo měsíce poslouchat, že chce dokonalou svatbu a pak se najednou rozmyslí, že svatbu nechce. Snad tedy paní Eva už rozumově dospěla, když má nyní rodinu.

Rambíša
9. ledna 2020 • 13:53

Celé mi to připomíná nějaký nepřijatý holywoodský scénář.Nevěděla jsem,že je nutné před svatbou budoucí manželku žádat o ruku.Ty výjevy z USA filmů a seriálů jsou mi k smíchu: on padá na kolena a s přiblblým výrazem se ptá své milé zda si ho vezme a cpe jí škatulku s prstenem! Já bych padla do vývrtky,tohle se mi přihodit.Za mého mlada se ti dva,co spolu chodili/žili/čekali dítko normálně domluvili,že se tedy vezmou,aby dostali ten byt. Nedělalo se se svatbou tolik komedií .Dnes obrovská svatba s hordou lidí,zanedlouho (tichý) nenápadný rozvod.....Nebo spíš soužití na hromádce náhle končí!

Elynor
9. ledna 2020 • 13:21

Eh… co na tohle říct. Když použiju autocenzuru, nezůstane mi nic publikovatelného. 8-) Neznámý Eriku, gratuluji, vy jste to vyhrál. ]:-D

Mata69
9. ledna 2020 • 8:45

No tak to je teda zase matroš, taková....Eva....najde toho pravého, roky spolu chodí, plánuje svatbu, a jeden opíjecí tah s životem otrávenými kámoškami ji přiměje svatbu zrušit a rozejít se. No ale vlastně se nic nestalo, naštěstí se našel jiný "ten pravý" a zaplať bůh se v tu chvíli žádná kámoška nerozváděla, takže svatba mohla v klidu proběhnout. Jako fakt si někdo řídí život podle momentálního rozpoložení kamarádek? V tom příběhu nezazněl jediný smysluplný důvod, proč tu svatbu zrušila.

Karel2529
9. ledna 2020 • 15:14

@Mata69: Třeba se ta druhá svatba podařila, jelikož si paní Eva přestala opíjet a činit v opilosti rozhodnutí.

helza
9. ledna 2020 • 13:07

@Mata69: Jediný smysluplný důvod je ten, že si to nechala rozmluvit. Jak sama píše, toho, kterého poté našla by si od nikoho rozmluvit nenechala. :-D

Elynor
9. ledna 2020 • 13:27

@helza: Nechala si to rozmluvit od opilých kamarádek, a sama byla taky na šrot. To bych ještě i pochopila, protože po několika lahvích vína holt lidi dělají zhusta neuvěřitelné osloviny.
Není-li člověk střízliv, tak by ovšem neměl činit zásadní rozhodnutí. Měl by počkat, až alkohol vyprchá a poté začít myslet. To se Evě nestalo, a smysluplného na tom všem není ani zbla.
xxx
Mimochodem, ví někdo, jak vypadá zblo? Já ne. ]:-D

helza
9. ledna 2020 • 19:16

@Elynor: Plně s tebou souhlasím. Já jsem to psala jako odpověď Matě, napůl jako sarkasmus, a dost nesrozumitelně.
Eva zrušila svatbu poté, co, asi na šrot, jak píšeš, vyslechla partu kamarádek. Výmluvou na práci, tedy již střízlivá. Pokud by měla vůbec nějaký vztah k Erikovi, nejenom touhu trumfnout kamarádky tou nejnej svatbou, tak by ji neovlivnilo vůbec nic. Což nakonec i sama potvrdila - že onu novou lásku by ji nikdo nevymluvil. A tak se jediným smysluplným stává právě to nesmysluplné zblo. Kdyby se odradit nenechala a Erika si vzala, nezaložila by žádnou šťastnou rodinu, ale jen jakousi výkladní skříň své dokonalosti.

Doporučujeme

Články odjinud