Eva Josefíková nebo Jenovéfa Boková odpovídají na sms, při kterých se budete červenat

31. 12. 2020
Eva Josefíková nebo Jenovéfa Boková odpovídají na sms, při kterých se budete červenat
Seriál Terapie sdílením má hvězdné obsazení. Zahrála si v něm řada oceňovaných českých hereček a herců. Hlavní role přesto nepatří jim, ale esemeskám. Konkrétně osmi skutečným zprávám, které tvůrce inspirovaly k vytvoření osmi příběhů, jež mohly jejich napsání a odeslání předcházet. Co kdyby ale Eva Josefíková, Jenovéfa Boková, Ester Geislerová, Simona Babčáková, Marek Daniel nebo Tomáš Jeřábek neměli odpovědi na ně předepsané ve scénáři a přišli takové krátké vzkazy jim osobně? Podívejte se, jak by reagovali!

Pravdou je, že neexistuje správná, ani špatná odpověď. Chyby děláme všichni a není důvod se za to stydět, nebo se někomu vysmívat. Důležité je vědět, že v tom nejsme sami. Je nás víc. Právě o tom je celá Terapie sdílením, nejen její hraná podoba na internetové televizi Mall.tv.

Jak totiž říká Ester Geislerová, která stála před třemi lety u jejího zrodu, vztahy se učíme tím, že je žijeme a že v nich chybujeme. Důležité je se pokusit přešlapy neopakovat, a i když to nevyjde, tak to nevzdávat. Není to tabu, ani ostuda a vždycky tu je někdo, komu se můžete svěřit. Nevěříte? Tak si naordinujte první díl audioseriálu s podtitulem Průvodce moderními vztahy, který je k poslechu exkluzivně na Audiotéce zde.

Bude vám tou nejlepší terapií, protože kromě životních zkušeností v něm zaznívají i cenné odborné rady párového terapeuta Honzy Vojtka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestliže vás zajímá tvůrčí činnost, přihlaste se do on-line kurzu. V kolektivu lidí se stejnými zájmy se vám bude dobře pracovat. Ať už vyzkoušíte malování či psaní básní, trefíte se do…

Nejčtenější články

Doporučujeme