Evropanky nejčastěji diskutují o sexu, Britky o princi Williamovi

14. 1. 2003
Evropanky nejčastěji diskutují o sexu, Britky o princi Williamovi
Pokud se v Česku baví dospívající dívky nejvíce o svém vzhledu, chlapcích a sexuálních zkušenostech, pak v Británii nejčastěji diskutují o princi Williamovi (20).

Vyplynulo to z průzkumu, který nechala mezi britskými dospívajícími děvčaty a jejich kolegyněmi z několika dalších evropských zemí provést společnost Sunjuice, která se zabývá výrobou nealkoholických nápojů a v pořádání podobných anket má už několikaletou tradici. V polovině loňského roku například zjišťovala, který ze slavných mužů se zdá dívkám nejuhlazenější a nejpohlednější.

A tak zatímco je mezi evropskými dívkami nejběžnějším tématem k diskusi sexuální život, kosmetické přípravky, styl oblékání a kluci, u mladých Britek jednoznačně vítězí princ William. „Podle našeho výzkumu by se mohlo zdát, že je mladý dědic trůnu pro dívky z Velké Británie skutečnou modlou. Obdivují na něm opravdu všechno,“ prozradil Llewellyn.

Nutno ovšem podotknout, že i britské ženy ve věkové hranici od dvaceti do třiceti let mají svůj idol, jemuž věnují nejvíce času při diskusi s kamarádkami. V tomto případě je to představitel legendárního tajného agenta 007 Jamese Bonda Pierce Brosnan (49). (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je až neuvěřitelné, jak se vám daří po pracovní i osobní stránce. Nové známosti navazujete levou zadní a ve vztahu jste spokojení. Nejste nyní tak upjatí a dokážete se i bavit. Konečně si…

Nejčtenější články

Doporučujeme