Evropský průměrný muž má sex dvakrát týdně

3. 6. 2002
Evropský průměrný muž má sex dvakrát týdně
Pokud si obvykle užíváte sexu dvakrát týdně po dobu šesti minut a penis vašeho partnera měří v erekci okolo sedmnácti centimetrů, partner je průměrný evropský muž „jako vyšitý“.

Evropský pan Průměrný má sex dvakrát týdně

Klepněte pro větší obrázek Pokud si obvykle užíváte sexu dvakrát týdně po dobu šesti minut a penis vašeho partnera měří v erekci okolo sedmnácti centimetrů, partner je průměrný evropský muž „jako vyšitý“. Tyto smutné závěry o sexuálním životě evropských mužů totiž vyplývají z nejnovějšího průzkumu a statistických údajů jednotlivých států Evropské unie.

Zatímco průměrný čas strávený při pohlavním styku činí zhruba šest minut, nejkratší doba, po kterou muži praktikují sex, než u nich dojde k vyvrcholení, je tři minuty a jedna vteřina.
Také další čísla zjištěná při výzkumu jsou velmi zajímavá. Evropský pan Průměrný má ve své výbavě například šestnáct kusů spodního prádla a dvaadvacet párů ponožek.

Nesporně varující je zjištění, že průměrný muž v Evropské unii trpí nadváhou. Naopak že EU není přesycena staříky, jak nás mnozí straší, dokazuje údaj o průměrném věku Evropana - pětatřicet let. Západoevropští muži pak přicházejí o své panictví většinou v sedmnácti letech a za život vystřídají v průměru osm sexuálních partnerů.
Sexuologové ale zdůrazňují, že je nutné brát výsledky výzkumu za skutečně průměrné. "Jeden muž tak může mít penis o velikosti deset centimetrů a druhý naopak čtyřiadvacet, zatímco jeden vystřídá dva sexuální partnery, jiný čtrnáct," shodují se sexuologové.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Okouzlili jste jednoho ze svých kolegů, tajně vás obdivuje. Umíte si s tím poradit jen v případě, že jste zadaní, jinak se vám chvála líbí. Konečně se našla osoba, která vás podporuje.…

Nejčtenější články

Doporučujeme