Extrémní hubenost nebo nemoc: Které celebrity děsí veřejnost svojí vyzáblostí?

4. 11. 2021
Poruchy příjmu potravy jako anorexie nebo bulimie jsou všudypřítomným strašákem, který postihuje nejen mladé dívky po celém světě, ale i známé celebrity. Právě ty totiž často ovlivňuje kult krásy a nutí je vypadat tak, jak vyžaduje okolí, což často může vést k závažným zdravotním problémům. Které slavné ženy v minulosti bojovaly s nemocí a které jsou hubené od přírody?

Angelina Jolie

Vášnivé debaty o svém zdraví rozpoutala v posledních dnech herečka Angelina Jolie. Bývalá manželka herce Brada Pitta se vždy pyšnila plnými křivkami a krásnou postavou, teď ale vypadá jako kost a kůže. Jolie se objevila na červeném koberci v souvislosti s premiérou filmu Eternals a svojí vyzáblou postavou vyděsila širokou veřejnost. Ruce vypadají jako kosti potažené kůží, žebra by se jí dala spočítat a navzdory make-upu působí herečka poněkud bledě. Informace o jejím zdravotním stavu nejsou zatím známy, problémy s poruchou příjmu potravy ji však měly sužovat nejen po rozvodu s Pittem v roce 2019, ale dokonce už na střední škole. „Měla ráda trochu bolesti. Líbilo se jí na té hranici,“ popsala v roce 2014 rodinná přítelkyně Cis Rundle pro Radar Online. Rundle se o Jolie pomáhala starat v době rozvodu jejích rodičů. Podle ní se herečka mučila hlady a ráda namáčela prsty do horkého vosku.

Jak vypadala Angelina Jolie na filmovém festivalu v Římě? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Hvězdy vám přejí úspěšný pracovní týden, v němž dosáhnete na sladké plody. Při plnění povinností buďte pečliví a nebojte se ani zajímavých postupů. Nyní jste otevřeni všemu novému a…