Factory Pro v Centru Černý Most přichází s několika novinkami!

28. 1. 2002
Factory Pro v Centru Černý Most přichází s několika novinkami!
Sportovní centrum Factory Pro, které se nachází v prvním patře Zábavního centra Černý Most, nabízí svým návštěvníkům nejmodernější posilovnu se špičkovými stroji, aerobní kurzy vedené profesionálními trenéry, cvičební kurzy pro děti, seniory a těhotné ženy a spoustu dalších možností, jak protáhnout nebo uvolnit tělo.

Factory Pro v Centru Černý Most přichází s několika novinkami!

Sportovní centrum Factory Pro, které se nachází v prvním patře Zábavního centra Černý Most, nabízí svým návštěvníkům nejmodernější posilovnu se špičkovými stroji, aerobní kurzy vedené profesionálními trenéry, cvičební kurzy pro děti, seniory a těhotné ženy a spoustu dalších možností, jak protáhnout nebo uvolnit tělo.
Nyní přichází s několika žhavými novinkami!

Powerjóga
Sportovní centrum Factory Pro připravilo pro své návštěvníky kurzy Powerjógy - cvičení postaveného na základech tradiční jógy, které vychází vstříc potřebám člověka současnosti. Cílem tohoto cvičení je předcházet bolestem zad, šetrně rozhýbat klouby, protáhnout zkrácené a posílit ochablé svaly, dosáhnout pružného a pevného těla a hlavně zklidnit mysl a navodit duševní pohodu. Toto cvičení je vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Kurzy probíhají od 14. ledna 2002 každé úterý od 18.00 do 19.00 hodin a čtvrtek od 20.00 do 21.00 hodin. Trenérem těchto kurzů je Vašek Krejčík.

Kurzy bojových sportů
Pro ty, kteří mají chuň zkusit něco opravdu netradičního připravilo sportovní centrum Factory Pro v Zábavním centru Černý Most kurzy bojových sportů. Zájemci se mohou zapsat do kurzů karate, boxu, kickboxu nebo kyokushinkai karate, jejichž trenérem bude Ondra Loský. Kurzy kickboxu budou probíhat vždy v pondělí a v úterý od 20.00 do 21.30 hodin. Ve čtvrtek, ve stejném čase, mohou zájemci navštěvovat kurzy kyokushinkai karate.
V době, kdy v sále dvě nejsou žádné vedené hodiny, mohou zájemci přijít na volný trénink, kdy mohou úplně sami nebo s pomocí trenéra trénovat. V sále naleznou 4 boxovací pytle, lapy, švihadla a další nezbytné vybavení.

Sportovní centrum Factory Pro otevírá v Zábavním centru Černý Most čtyři ricochetové kurty
Čtyři zbrusu nové ricochetové kurty naleznou návštěvníci Zábavního centra Černý Most právě ve sportovním centru Factory Pro. Ricochet je raketový sport pro dva nebo čtyři hráče, speciálně vyvinutý pro dnešní aktivní generaci, která si plně uvědomuje potřebu sportu pro zdravý vývoj osobnosti. Tato hra je vhodná zejména pro ženy a děti protože podstatně snižuje riziko poranění rukou, paží nebo kloubů.
Při hře se míček může odrážet od podlahy, stěn i stropu. Pokud se míček dotkne čelní stěny pod červenou čarou, akustický signál oznámí aut. Na přední stěně každého kurtu je elektronický ukazatel skóre, který na svítícím displeji informuje hráče o stavu utkání.
Cena pro dvě osoby za jednu hodinu je sto korun. V případě, že byste neměli potřebné vybavení, jako je raketa nebo míček, můžete si je zde také vypůjčit. V tom případě je cena 150 korun.

Přijďte se k nám opálit!
Factory Pro Černý Most nabízí novou službu. Využijte nabídky nově otevřeného solária Ergoline 450 turbo. Toto solárium je vhodné pro všechny druhy pleti a doporučená doba slunění je v rozmezí od dvanácti do šestnácti minut. Cena za jednu minutu je deset korun.

Zhubněte do plavek
Pro všechny ženy, jež chtějí v létě vypadat v plavkách dobře, připravilo Factory Pro Černý Most cvičební seriál "Hubneme do plavek". 24. února 2002 se rozjíždí již druhý díl. Program bude zahájen v 9.00 hodin a to lekcí Radky Hamáčkové - Aerobic Mix. V 10.00 hodin si můžete zacvičit s Vláďou Valouchem při lekci Dance Aerobicu. O hodinu později si s Radkou Hamáčkovou protáhnete tělo při Bodystylingu. Ve dvanáct a ve třináct hodin se na vás bude těšit Jana Čermáková Havrdová, s ní můžete zkusit Master Step Class a Body Step a Stretching. Cena za všech pět lekcí je 250,- korun. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji, přímo na recepci Factory Pro Černý Most.

Všichni zájemci o cvičení naleznou další informace buď přímo v recepci Factory Pro v Zábavním centru Černý Most, na webových stránkách www.factorypro.cz nebo mohou zavolat na telefonní číslo 02/81916221.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nevystavujte se stresu, který proudí z rodiny. Jeden člen je zásadně proti vašim plánům a nedá pokoj. Pokud se nechcete hádat, tak vyrazte s dětmi na menší výlet anebo nakupovat. Určitě…

Nejčtenější články

Doporučujeme