Felix Slováček pokřtil kalendář Miss ČR Jany Doleželové

31. 10. 2010
Felix Slováček pokřtil kalendář Miss ČR Jany Doleželové
Slavnostní křest kalendáře PharmDr. Jany Doleželové foceného na Kubě se uskutečnil stylově v kubánském baru La Casa de la Havana vieja láhví prvotřídního rumu.

V průběhu podvečera spojeného s křtem kalendáře foceného na největším karibském ostrově nechyběly ani pro tento ostrov tolik typické koktejly. Z autentického kubánského rumu Havana Club si přípravu koktejlů vyzkoušeli i přítomné celebrity. Nejen z jejich rukou, ale také z rukou zkušených barmanů, ochutnávali hosté Cuba libre a Daiquirí.

Speciálně fotograf Jadran Šetlík, Doc. Měšťák, zpěvák Zdeněk Merta byli nadšeni atmosférou Kuby, kterou si mohli také díky stylovému interiéru baru, doutníkům a tradiční kubánské hudbě v průběhu křtu vychutnávat přímo v centru Prahy.

Jednalo se o křest v pořadí již šestého kalendáře PharmDr. Jany Doleželové, Miss ČR 2004. Ta se kromě toho také v minulosti podílela na dalších pěti kalendářích, které byly například foceny v Jihoafrické republice nebo na Seychelských ostrovech. Jejich spojujícím rysem je zachytit prostředí, kulturu, obyvatelstvo a především atmosféru země, ve které je focení realizováno.
V případě kalendáře pro rok 2011 tedy na fotografiích nechybějí typická kubánská auta, koloniální styl, kubánská ulice, domorodý hudebník, bar, doutník, moře, písek a slunce. V tomto duchu se samozřejmě nesl i podvečer spojený se slavnostním odhalením kalendáře.
ČTĚTE TAKÉ:
Nejlepší módní doplněk? Nový milenec!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKUTémata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte na své straně přemýšlivého Merkura a stále se těšíte z podpory Slunce. Jste tedy ohromně vitální a v komunikaci nedostižní. Rozšiřujete kontakty především ve svém okolí a jak hvězdy…

Nejčtenější články

Články odjinud