Festival Restart s Dietou je v plném proudu, přijďte se podívat i v neděli!

24. 2. 2018
Festival Restart s Dietou je v plném proudu, přijďte se podívat i v neděli!
Fetival zdravého životního stylu osloví každého, kdo chce žít zdravě.

Zdravý životní styl znamená pro každého asi trochu něco jiného: Pro někoho je to především pohyb a cvičení, jiní se soustředí na zdravou stravu a pro někoho je to vyvážená kombinace obojího a také duševní pohoda. Ať tak či onak, na pražském festivalu Restart, který probíhá i v neděli 25. 2. s časopisem Dieta, si na své přijde každý!

První návštěvníci dorazili do pražské Pragovky již v sobotu 24. února před polednem a mohli se hned začít věnovat programu. Ten byl oficiálně zahájen po jedné hodině. Sobota patřila nejen vzdělávání a novým trendům ve vaření, pohybu, workshopům a besedám, ale i semifinalistkám soutěže Hubneme do plavek s časopisem Dieta, ze kterých se dnes vyberou tři výherkyně, které budou s odborníky na stravu a pohyb shazovat nadbytečná kila.

"Je skvělé pracovat s někým, kdo je motivovaný a má opravdu chuť něco změnit," těší se na spolupráci fitness trenér Vítek Živný a vzápětí také prozradil, jaké chyby nejčastěji ženy při hubnutí "na vlastní pěst" dělají. "Nejčastější chybou je, že člověk se do toho vrhne po hlavě a spíše to tělo vystresuje. Je potřeba vše nastavit spíš postupně, pak je větší šance na úspěch," říká trenér.

A pokud jste v sobotu dali přednost třeba olympijskému boji našich hokejistů o bronz, máte šanci vše dohnat dnes. I v neděli nabídne Restart spoustu zajímavých přednášek, workshopů, besed a ukázek různých pohybových lekcí. S jídelníčkem poradí výživový specialista Petr Havlíček.

Online metody cvičení představí fitness trenér Vítek Živný. Karel Tejček promluví o reflexologii a čchi-kung. Power jógu přiblíží Václav Krejčík. O bylinkách bude mluvit Dagmar Heřtová a více o čaji se dozvíte od Jiřího Boháče. Festivalem provázela v sobotu moderátorka Lucie Šilhánová, v neděli to je Hanka Kynychová. Podrobnější program najdete zde.

Kde: HALA PRAGOVKA, Kolbenova 923/34, Praha 9, Vysočany 10–18:00

Vstupné : zdarma

A nejen to, můžete s námi i soutěžit, a to o kávovar Tchibo Cafissimo. Jak soutěžit?

Přijďte na festival a vyfoťte se s časopisem Dieta . Sdílejte nejhezčí fotku na svém instagramovém profilu. Připojte k ní hashtagy #casopisdieta a #zenycz a sbírejte lajky.

V pondělí 26. února vybereme tři z vás, kteří obdrží nejvíc lajků. Ti získají elegantní kávovar Tchibo Cafissimo v hodnotě 2 499 Kč a roční předplatné časopisu Dieta.

Nahrávat můžete libovolný počet fotek. Vítěze budeme informovat komentářem pod jeho fotkou a výzvou o kontakt.

Případné dotazy pište do komentářů pod příspěvek s vyhlášením soutěže na Instagramu Ženycz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Hvězdy vám přejí skvělou náladu a hodně energie. Jen si dávejte pozor na svou činorodost a vynalézavost, některé členy rodiny může zaskočit. Ne všichni mají tolik vitality a chtějí s vámi…