Film Babovřesky měl premiéru. Komu to nejvíce slušelo?

14. 2. 2013
Zdroj: Profimedia.cz
Lucie Bílá na preméře filmu Babovřesky
Letní komedie Babovřesky se začala natáčet 22. května 2012 v jižních Čechách. Dnes měla v Praze svou premiéru. Režisérem je Zdeněk Troška, a sám o filmu říká: Babovřesky vznikají vlastně na přání mnoha diváků, kteří mě stále žádají o natočení něčeho podobného, jako byla Slunce, sena...

"Komedieje založená na nedorozumění, které vinou pomluvy či drbů rozehraje řadu dalších patálií, jak to už někdy v životě bývá. Nositelky "zaručených zpráv" jsou svíčkové báby, které se nemůžou smířit s tím, že k nim na faru nastoupil docela mladý farář, sportovec. A když za ním přijede ještě mladší dívka, tedy jeho sestra, což ony ovšem nevědí, malér nenechá na sebe dlouho čekat...," přibližuje film režisér.

Klepněte pro větší obrázek

Jak sám potvrdil, s vybíráním herců do hlavních rolí měl sice trošku problém, nicméně z obsazení má nakonec sám velkou radost. Hlavní drbnu, která pracuje na obecním úřadě jako sekretářka starosty a v kostele sedí v první lavici, hraje Jana Synková z Ypsilonky.

Klepněte pro větší obrázek

V roli starosty uvidí diváci Pavla Kikinčuka , jeho ženu hraje Veronika Žilková . Lukáš Langmajer si zahraje faráře, hlavní dvojici mladých Jan Dolanský a Lucie Plekancová - Vondráčková . Nesmím zapomenout ani naLucii, Bílou, Jiřího Pechu, Lubomíra Kostelku a další.

Klepněte pro větší obrázek

Uvedení Babovřesků do kin si nenechali ujít nejen hlavní představitelé filmu, ale i další celebrity. Nezbývá než držet Zdeňkovi Troškovi palce a popřát filmu, aby si zajistil stejnou diváckou oblibu jako předchozí režisérovy komedie.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, prožíváte jedno z nejkrásnějších období roku. Profesně záříte jako hvězdy na nebi a po konfliktech s kolegy ani památky. Sice nepovýšíte ani si finančně nepomůžete, ale na…