Filmy na Valentýna: Vychutnejte si 11 nejromantičtějších snímků všech dob!

14. 2. 2022
Foto: iStock
Filmy na Valentýna: Vychutnejte si 11 nejromantičtějších snímků všech dob! | Foto: iStock
Je 14. února, což pro mnohé znamená oslavy svátku svatého Valentýna. Ať už svátek všech zamilovaných prožíváte, nebo ne, strávit zimní večer s dobrým vínem a čokoládou u romantického filmu není na škodu. Chcete-li si u televize od srdce poplakat, vybírejte z těchto nejromantičtějších filmů!

Tři kroky od sebe

Romantika, u které budete zpočátku zamačkávat slzy. Jedná se o příběh páru, kterému v lásce brání nevyléčitelná nemoc. Zatímco svědomitá Stella s cystickou fibrózou bojuje a pečlivě dodržuje nařízení lékařů, lehkomyslný Will nic neřeší. Oba se potkávají na léčeních v nemocnici a přes počáteční nevraživost k sobě pomalu nacházejí cestu. Mezi oběma mladými lidmi postupně přeskočí jiskra, ale kvůli možné infekci si od sebe musejí udržovat odstup. Oba dva ale spojuje touha po normálním životě, jaký mají jejich vrstevníci, a také láska, která mezi nimi vzkvétá. Má však za těchto podmínek šanci?

Podívejte se na ukázku z filmu Tři kroky od sebe:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Energie stále roste a díky pěknému postavení Venuše k vašemu znamení jste přitažliví. Malinko vám to kazí nevhodná kvadratura Marse, ale i to se dá vydržet. Stačí, když budete při výběru…

Nejčtenější články

Doporučujeme