Fitness club show 2000 � zapojte svůj klub !!

3. 11. 2000
V době, která nedává sportovním klubům příliš příležitostí propagovat své sportovní výkony přichází zcela originální soutěž, která proběhne za účasti řady známých osobností.

Fitness club show 2000
� zapojte svůj klub !!

V době, která nedává sportovním klubům příliš příležitostí propagovat své sportovní výkony přichází zcela originální soutěž, která proběhne za účasti řady známých osobností. Zakladatelem soutěže pro kluby a amatéry jsou pánové Petr Osten a Michael Zima.

 

Smyslem soutěže je nejen dát šanci lidem, kteří pravidelně sportují

  1. navštěvují fitness či aerobik studia, ovšem nemají vrcholové sportovní ambice -

ale též podpořit a zviditelnit právě tato WELLNESS centra, která každodenně umožňují lidem být v pohodě a fit

 

FCS 2000 se již nyní setkává s velkým zájmem ze strany médií a klubů Soutěž v sobě zahrnuje lesk soutěží o královnu krásy, ale zároveň má kulturní a společenskou úroveň. Jednotlivé soutěžní disciplíny představují skutečně hodnotné sportovní výkony.

 

WELLNESS není pouze moderní věcí, která přichází a odchází jako hvězdy pop-music, ale je to skladba životně důležitých zvyků a potřeb, které jsou člověku již od narození vlastní. Rozvíjet krásu lidského těla za pomoci některé z tělesných aktivit produkuje moderní, sportovně laděnou postavu, takřka ideálních tělesných proporcí. Této skutečnosti si již všimli zástupci modelových a reklamních agentur, což se projevuje jejich zvýšeným zájmem.

 

Soutěží FCS 2000 bychom rádi přispěli k větší popularizaci životního WELLNESS stylu. Jeho prezentací přítomným hostům i široké veřejnosti za pomoci mediálních prostředků usilujeme o to, aby se stal součástí životního stylu co největší populace. Zároveň část získaných prostředků věnujeme na charitativní účely - Nadace Lev Dětem �

Prostřednictvím našeho serveru se můžete stát diváky této sportovní show, každý týden na Vás čeká vždy jedna otázka dotýkající se oblasti zdravého životního stylu, tzv. WELLNESS.

 

Pohotovou a správnou odpovědí můžete získat vstupenky v ceně 250,- Kč !!!

 

Pro týden 6. listopadu - 12. listopadu otázka zní - v rámci doprovodného programu FCS 2000 vystoupí:

 

a) Radek Hadrovský - mistr světa ve fitness
b) Miss CAROLINE - striptérka roku
c) Screamers - známá travesty skupina
d) Paula WILD - v roli moderátorky show

 

Odpovědi zasílejte organizátorům show na Email: mzwellness@seznam.cz
Informace, přihlášky a rezervace vstupenek na tel.: 0608 431 008

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jak jste si neděli naplánovali, tak bude probíhat. Oslníte svým výběrem originální zábavy i místa. Svobodní zde naleznou novou lásku a zadaní si užijí parádní chvíle s rodinou, potažmo…

Nejčtenější články

Doporučujeme