Folková legenda František Nedvěd: S bratrem Janem spolu nemluví kvůli penězům

13. 3. 2020
Je to přesně 7 dní, co Františku Nedvědovi dělali v IKEMu čtyřnásobný bypass. Oparace se zdařila, ale zpěvák musí ještě do lázní na rekonvalescenci. Letošní koncertní šnůra folkové legendy je tak zatím pozastavená. Písničkář by poté zase mohl začít koncertovat, na což se všichni těšíme. Duo Jan a František Nědvědovi je díky svým líbivým trampským písničkám pojmem. Proč spolu ale teď nemluví? A jaký je vlastně František Nedvěd?

Jak je na tom se zdravím?

Konec roku 2019 opět nebyl pro slavného písničkáře Františka Nedvěda moc šťastný, opět ho totiž trápilo zdraví. Zatímco před třemi lety to byla voda na plicích, letos už to bylo mnohem horší, nebyl schopen udělat ani dva kroky, aniž by se zadýchal. Nebýt toho, že mu jeho žena Maruška zavolala záchranku, už nemusel být mezi živými. V nemocnici, kde jeho tělo lékaři zbavili šestnácti litrů vody, strávil čtrnáct dní.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Aktuální přísun energie vás posílí a donutí k lepším výkonům. Chcete zastat práci, kterou jste zameškali a vcelku se vám to daří. Bohužel je ve vaší blízkosti nepřející osoba, která vše…

Nejčtenější články

Doporučujeme