Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017
Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity
27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České republiky v rámci svého světového turné a pro fanoušky v pražské O2 Areně zahraje koncert, na němž zazní všechny zásadní hity jejich dlouholeté kariéry.

Foo Fighters se letos představí v Evropě především na hudebních festivalech. Praha bude patřit mezi několik málo měst, kde Foo Fighters vystoupí v rámci sólového koncertu.

Naposledy Foo Fighters zavítali do Prahy před pěti lety a na jejich koncert, který se stejně jako tentokrát odehrál v O2 Areně, dorazilo podle informací 11 tisíc diváků. Nebyl to ale první koncert slavné kapely u nás, poprvé si zde totiž zahráli v roce 1995 ve Sky Clubu Brumlovka.

Kapelu Foo Fighters založili v Seattlu hudebníci Dave Grohl, Nate Mendel, William Goldsmith a Pat Smear po smrti lídra Nirvany Kurta Cobaina. Od svého vzniku v roce 1994 vydala kapela osm studiových alb.

Ještě před příjezdem do Prahy zveřejnili Foo Fighters svůj nový singl Run, který pravděpodobně také zazní při jejím koncertem. Stylem se vrací ke svým tvrdším začátkům, což jistě potěší skalní fanoušky.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek bude pro vás velmi přínosný, protože prokážete nejen své báječné vědomosti, nýbrž i dobré srdíčko. Jeden kolega ocení pomoc, kterou mu nabídnete, protože mu tak pomůžete udržet…